Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet még terhesség ebből?

Lehet még terhesség ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2022.11.26-án volt meg utoljára. A menesszeszem átlag 30-38 napos, tehát rendszertelen de peteérésem mindig a menszeszem 1. napjától számítva 20-23 nap között van. 2022.12.10,15,18-án együtt voltam a férjemmel (akkor amikor kell) .2023.01.04-én teszteltem először pozitívat. Jöttek is szépen a picike tünetek, pl mellfeszülés, szag érzékenység stb. Költözés miatt orvost váltottam, így számomra ismeretlen orvoshoz mentem 2023.01.12-én terhességem megállapítására. Tudtam picit korán, de féltem a korábbi vetélések miatt, és mert sárgatest elégtelenségem van, és mert eddig mindig kaptam progeszteron pótlást mindkét gyerekemnél, hogy velünk maradjanak... Ekkor csak a felpuhult,megnagyobbodott méhet (uterus 45mm) és nyálkahártya 14mm-t állapított meg. Azt mondta ez inkább nem az bár bármi lehet. Így elengedtem. Ezt követően mintha nem lettek volna tünetek, és el is kezdtem picit barnázni. Gondoltam akkor ez ennyi volt. Vártam 3 napot, hátha megjön, de nem jött.Picit a derekam is elkezdett fájdalmasan fájni. Mivel zavart a dolog elmentem másik orvosohoz 2023.01.16-án aki kezdődő terhességet állapított meg és hogy szabályos petezsák van 16X12-es, de sajnos üres, de bármi lehet. Írt fel progeszteront. 2023.01.23-án kell visszamennem kontrollra, hogy lett e belőle baba. A barnázás csillapodott, de picike megvan még,ha kitörlöm ott van... és néha fáj a derekam, de olyan kellemetlenül és nem érzem magam terhesnek. Arra gondolok, hogy a progi pótlással, csak lassítom az elkerülhetetlent. Véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ezeket leírva szerintetek, lehet belőle baba? Van remény? Vagy jól érzem, hogy ennyi volt? Köszönöm szépen.



#terhesség, teherbeesési probléma, vetélés, abortusz,baba, petezsák, nyálkahártya
2023. jan. 19. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha egy hèt múlva nem lát semmit a petezsákon kívűl akkor sajnos nincs remèny, de most jelenleg szerintem mèg van. Nekem 5 hetesen felritkulás volt látható, 6 hetesen üres petezsák( másoknak ilyenkor már ott van az embrió szóval elèggè izgulunk) , ès 7 hetesen ott volt az embrió pulzálással. Jelenleg az első trimeszteren vagyok túl, majdnem 1 hèttel kisebbnek mèrik a terhessègem.
2023. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%

A progeszteron pótlással csak ártasz magadnak, ha egyáltalán nem bizonyított (vérvétellel) hogy szükség van rá.


Amúgy lehet még bármi, drukkolok, hogy sikerüljön.

2023. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Persze, lehet belőle baba!

Jó hogy elkezdted a progeszteron pótlást, folytasd. Aztán jelentkezz 23-án a jó hírrel! Drukkolok!

2023. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baba, de én tuti elmennék vervetelre is.
2023. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
A vèrvètel igen jó ötlet, első vàlaszoló vagyok, ès nem kell elkesedni ha nem duplázódna 2 naponta, nekem mindenki azt mondta hogy az nem túl bíztató,(általánosságban vève tènyleg nem sajnos), nekem 3-4 naponta duplázódott ès szerencsère eddig minden okè.
2023. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, valahogy kevésbé érzem a "vérezgetések" miatt és a tünetek hiánya miatt most a pozitivitást, de megpróbálok reménykedni! (2 gyerek után azt hittem könnyebben viselem majd ha újra lehetőségem adódik babaára, de nem így van) Sajnos vérvételre nincs lehetőségem hétfőig elmenni, úgyhogy türelemmel várok. :) 1. válaszadó és jelenleg utolsó is , minden rendben lesz! A kisfiam mindig kisebb volt a koránál és talán nem is hozta be, szonográfus paráztatott is érte, és mára már egy teljesen normális 2 éves fiúcska. Bár valóban alacsonyabb és vékonyabb mint a nővére. :)
2023. jan. 19. 14:56
 7/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 6.hét 6 napos a babánk és dobog a pici szíve. (Volt egy kis dráma a rendelőben elkezdtem vérezni a stressztől ... ) De sok pihenés és progeszteron pótlás és minden rendben lesz ;) Köszönöm a biztatást ! :)
2023. jan. 23. 17:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Jaj de jó hír, első válaszoló vagyok, èreztem hogy talán jól alakulhat mèg 😉☺️! Gratulálok,kívánom hogy a továbbiakban is minden jól alakuljon!

Pihenj sokat , ès igen szedd a progeszteront!

2023. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia minden rendben van veletek? Énis ilyesmi helyzetbe vagyok
2023. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia! Sziasztok! Azóta is "minden" rendben, de pont ma (éjfél után van így tegnap) jöttem haza a kórházból. A munkahelyen elöntött a vér, sos kórház, de a baba jól van. Azt mondják nagyon akar élni . Nem tudtàk mitől volt, mert hematomat kizárták. Van olyan elmélet, hogy iker terhesség volt... Mindegy is, csak fejlődjön. Nyilván veszélyeztett lettem, duplán szedem a magneziumot és a vérzéscsillapitot, plusz a progeszteront és feküdnöm kell. Mást nem igen tudnak tenni értünk. Bár nehéz lesz 2 gyerek mellett...
2023. jan. 28. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!