Baj lehet ha várok még?

Figyelt kérdés
Tegnapelott voltam orvoshoz. 7 hetes vagyok .Figyelmeztetett hogy a napokban megindul a vetélés. És tegnap este megindult. Kisebb nagyobb vér darabok távoztak belőlem. Ma reggel már csak olyan mint a szokásos menstruációm. Menjek be most a kórházba vagy baj lehet ha még várok? Mondjuk szerdáig? Mert hogy azt mondta nekem az orvos hogy le fog zajlani úgy mint egy menstruáció. És majd utána kell menni egy uh.ra hogy ki urult e minden.
2023. jan. 29. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Na akkor most értelmezd a saját soraidat:

"Ma reggel már csak olyan mint a szokásos menstruációm."


"Mert hogy azt mondta nekem az orvos hogy !!!_le fog zajlani úgy mint egy menstruáció._!!!"

"És majd !!!_utána kell menni egy uh.ra_!!! hogy ki urult e minden."

2023. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úristen. Nem hiszem el hogy nekem soha nem válaszolnak csak rosszindulatból
2023. jan. 29. 09:05
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

De most min húzod fel magad? Az orvos szépen elmagyarázta, hogy úgy fog lezajlani, mint a menstruáció.

Úgy is zajlik.

Azt is elmondta, hogy utána kell jelentkezned vizsgálatra.

Túl vagy már rajta, befejeződött? Nem. Akkor minek mennél most kórházba?? Nem értem, mit szeretnél.

2023. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Most erre milyen választ vársz?

Az orvos egyértelműen megmondta, hogy mi fog történni és mit kell tenned. Ahogy elnézem vannak értelmezési problémák.

„ le fog zajlani úgy mint egy menstruáció” na majd ha LEZAJLOTT akkor menj vissza

2023. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

lezajlott=már nem vérzel.


Akkor kell majd kórházba menni. Addig nem kell kórházba menni.


Nem akar bántani senki, csak nem értjük, mit nem értesz.


Ha már 4-5 napja vérzel és még mindig nem csillapodik, vagy 3 hét alatt se múlt el teljesen, akkor felhívnám az orvost és rákérdeznék, hogy ez így oké-e (nem írtad, mondott-e valamit arról, hogy meddig húzódhat el normális esetben).

2023. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2 napja verzek. Előtte csak barnas pecseteles volt
2023. jan. 29. 09:27
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Hiába húzod fel magad.


Már a kérdésed magyarázatában leírtad a választ...

2023. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
#6 és?
2023. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hogy értelmetlen a kérdés, mert már meg is válaszolta magának a kérdező.

DE ettől függetlenül lehetne szépen és tapintattal írni, éppen egy vetélésen megy keresztül.

Biztosan nehéz helyzetben van; lehet, hogy csak ki akarta írni magából. Ne legyetek ilyenek!

Kérdező, kitartást kívánok és remélem hamarosan sikerül a baba!

2023. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Saját magad leírtad a kérdésedre a választ. Később kell vizsgálatra menned, hogy lássák, maradéktalanul kitisztultál-e.
2023. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!