Okozhat vetélést?

Figyelt kérdés

8 hetes terhesseg csak 5 hetesnek felelt meg üres petezsák volt

És elvetéltem.

a hüvelygyulladassal 1 éve kuzdok.mindig visszatért nálam. Sokáig kezelve volt. De az utóbbi időben csak krémet használtam

Okozhatta e a vetélést? Az orvos látta volna hogy felszállt a fertőzés ?



2023. jan. 31. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy okozhatta.Mindenféle gyulladás, ferőzés okozhat ilyet.
2023. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nembirom ezt a fájdalmat. Én miattam történt meg😫😫
2023. jan. 31. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Te irtad 1x hogy folyamatos fertőzésed van?
2023. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vetélést nemcsak gyulladás okozhatja, hanem bármi. Nekem szerencsére nem volt, de több barátnőmnek igen, nem volt semmilyen gyulladasuk. Az a barátnőm akinek többször volt mehgyulladasa vetélés nélkül kihordta a fiát.
2023. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3as igen egyszer már ki irtam
2023. jan. 31. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És sajnos nem javult a helyzet?

Ne hibáztasd magad ha a baba elmegy akkor elkell mennie ez nem a te hibád.Ne őröld magad menj előre és ujra és újra!!és lesz baba!

2023. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem javul. És ezért félek újra majd bele kezdeni.. lehet hogy e miatt nem fog sikerülni soha..😔
2023. jan. 31. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek elkell mulnia én ilyenről meg nem hallottam hogy valaki.mindig beteg.A párod lehet ő a hordozó,a fiuknak sokszor nincs tünetük
2023. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt úgy kell kezelni, hogy a fiú is szed rá gyógyszert, nem csak a nö. Nőgyógyász ír nektek igy fel gyógyszert. Ezt úgy hívják hogy pingpong betegség. Pèldaul elkapod, átadod a pasinak, aki tünetmentes, de hordozó. Kikezeled magad krèmmel, vagy canesten el, majd a pasitól vissza kapod .. ördögi kör.. Nem szabad fél vállról venni 😔.
2023. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!