Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai spontán vetélés után...

Korai spontán vetélés után majdnem 2 héttel enyhe vérzés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hete volt egy korai spontán vetélésem, pár napig tartott, voltam utána orvosnál, látszólag rendben talált mindent. Vett törleteket, holnap lesz eredmény. Ma viszont jött egy kevés piros vér, nem értem... Hasonló tapasztalat valakinek? Nyilván holnap megkérdezem az orvost is.
2023. febr. 20. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Menstruáció
2023. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott, de kicsit valószínűtlennek tartom, hogy egy ciklus nem egész 2 hét alatt lezajlódjon, főleg, hogy a vetélés után regenerálódik a szervezet. Azt mondták, inkább később volt jelentkezni a menzesz, nem előbb. Görcseim sincsenek, és nekem mennyiségében és állagában sem hasonlít a menstruációra.
2023. febr. 20. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!