Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélésnél meddig tart a...

Vetélésnél meddig tart a fájdalom??

Figyelt kérdés

8-9 hetes lennék de 5-6 hetesen megállt a fejlődésben. Hál isten elindult a vérzés ami 3 barnázás és akkor jött meg rendesen. 3 napja vérzek , első nap hihetetlenül fájtak a görcsök de most a 3. napja is szenvedek

kinek hány napig tartott a görcsölés??


2023. febr. 20. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Petezsák kijött már? Nekem addig volt kegyetlen, amíg az ki nem jött. Addig szabályos összehúzódásaim voltak, mint mikor szültem (persze nem annyira, de nagyon fájt ez is). Ahogy távozott a petezsák, jelentősen enyhült az egész.
2023. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem egy hétig tartott összesen a vérzés. Akkor volt iszonyat durva a görcs, pár órán keresztül, amikor kijött az embrió. Akkor be is mentünk a kórházba annyira fájt. Utána elviselhető volt, de egész héten, majdnem minden nap kellett bevennem fájdalom csillapítót.
2023. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, volt hogy nagyobb méretű( alvadt vér?!) kijött de az első nap volt , utána jobb is lett a hasam . Már nem fáj annyira ,de egész nap fekszem görcsöl , abba hagyta utána megint vissza jött, vérzésem jóval több mint egy sima mensi.

Ez az első terhességem és vetélésem igy nem tudom mi a normális és mi nem

2023. febr. 20. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:
És orvoshoz miért nem mész?
2023. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
voltam nem is 1x úgy volt szerdán kell bemennem műszeres terhesség befejezésre, de így annyi lett mondva ha abba marad a vérzés be kell mennem mert kell még 1 uht
2023. febr. 20. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem addig volt, mìg ki nem jött az elhalt magzat. Csak pàr òra
2023. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem most lett vége teljesen. Kijött egy ilyen nagyobb valami ( mint egy máj) és a fájások is abba maradtak🙏🏻 bocsánat az undi dolgok miatt de most megkönnyebbültem
2023. febr. 20. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
7# én is igy voltam
2023. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálom! Kitartást és minden jót a továbbiakban! 1-es voltam
2023. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2023. febr. 20. 21:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!