Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nem erősödnek a tesztek...

Miért nem erősödnek a tesztek 4 nap késés után sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki tapasztalt hasonlót.Egy napos késésnél halvány pozitív lett a tesztem. X-epil tesztcsíkot használtam, reggeli első vizelettel. Kicsit időn túl, körülbelül 5 perc után lett látható a második csík, nagyon halványan. Azóta eltelt 4 nap, de a teszt ugyanolyan halvány, és nagyon lassan jön elő. Clearblue digitális 1-2 hetet ír ki, pedig már 2-3-at kellene. Tudom, hogy ebből egészséges terhesség nem lesz, de a méhen kívülitől nagyon félek. Októberben volt vetélésem. Valakinek van esetleg hasonló tapasztalata?

2023. febr. 23. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Miért ne lehetne egészseges terhesség?olyan hamar észrevetted hogy azért halvány..

Nekem.8 hetes terhességnél is nagyon halvány volt :)

2023. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azert 4 napos kesesnel mar lehetne picit erosebb.

De egyebkent ettol fuggetlenul nem biztos; hogy baj van. Talan csak kesobb fogant.

2023. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, nem kell ugyanolyan erősnek lennie a csíknak.
2023. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 babyboom567 ***** válasza:
16%

Azért ,mert nem kell erősödnie.

A otthoni terhességi teszt azt mutatja ki,hogy VAN vagy Nincs hcg a szervezeteden, nem alkalmas arra hogy a mennyiségét mérje

2023. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Később nem foganhatott sajnos. LH tesztet is csináltam, és pozitív LH teszt előtt voltunk együtt, utána már nem.
2023. febr. 23. 16:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos korábban már tapasztaltam, hogy számít a csík erőssége.
2023. febr. 23. 16:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem kémiai terhességnél volt ilyen. Nem erősödő tesztek, és a digitális cb 1-2 hetet mutatott szintén 4 nap késésnél. Rá 2 napra meg is jött a menstruációm. Egyelőre még ne aggódj a méhenkívüli miatt, de persze ha van más panaszod is, és nagyon nem akar megjönni, akkor mindenképp orvos. Mondjuk biztos amúgy is mennél, szóval nagyon okosat mondtam 😂 A lényeg, hogy reméljük a legjobbakat :)
2023. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 babyboom567 ***** válasza:
100%

Ha pozitív a teszted,késik a menszeszed,és félsz a méhenkívülitől, akkor fogod magad és kb hétfőn besétálsz a nőgyógyászati ambulanciára, kivárod a sorod, és megvizsgálnak.

Tudom, tudom, itt mindenki, egymillió hetesen megy terhesség megállapításra,de pl nekem mondta a doki,hogy rögtön menjek ultrahangra ha pozitív a teszt, mert meg kell nézni, hogy jó helyen tapad-e.

Képet tölthetnél fel, hogy megnézzük azt a tesztet

2023. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, egyebkent erosodik a hcg teszt altalaban.


Es szerintem is szamit, mert amikor kemiaim volt, akkor nekem is 3 napos kesesnel meg mindig brutal halvany tesztjeim voltak, aztan megjott.

Amikor meg terhes lettem es a baba meg is maradt,akkor folyamatosan erosodott a csik, naprol napra.

2023. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 7-es, neked kémiai terhességnél még akkor is pozitív volt a teszt, amikor megjött? Nekem is volt már kémiai is, de akkor határozottan halványodtak a tesztek.
2023. febr. 23. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!