Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez mitől lehet? Lehet mégis...

Ez mitől lehet? Lehet mégis mennem kelletvolna ellenőrzésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 hete volt spontán vetelesem. Az orvosom akkor nézett meg utoljára mikor elmult a vetelesi vérzés. Aztmondta szépen kitisztultam. És elmondta hogy várjunk még egy ciklust aztán lehet újra próbálkozni, és kérdeztem hogy vissza kell e még jönni ellenőrzésre. És azt mondta nem. Csak akkor ha újra pozitívat tesztelek. Eltelt 5 hét és még nincs menstruációm, és fájdogal a méhem is eggyuttlet közben. Holnap kérek időpontot. Szerintetek nagy baj lehet? Ha méhgyulladasom lett, akkor lehet már nem is fogok tudni teherbe esni? Nyugtassatok meg hogy volt e már így valaki es nem lett semmi gond belőle.
2023. febr. 26. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, bocsi ha hülye kérdés, de teszteltél? Viszonylag gyakori, hogy a vetélés utáni első ciklus sikeres, és nem is jön meg a vérzés.
2023. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában 4-6 héttel vetélés után szokott megjönni, nem csak azért fáj, mert meg fog jönni?
2023. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kizárt hogy terhes lennék mert védekeztünk.


Amúgy ez előtt nem fájt a méhem együttlét kozben menstruacio előtt sem.

2023. febr. 26. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor ha nem műszeres befejezés volt nem is kell védekezni.

Nekem missedek után 5.héten szokott megjönni, lehet nálad is készül a mensi

2023. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!