Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után, akinek...

Missed ab műtét után, akinek volt szövődménye és újra kellett műteni hogyan gyógyult?

Figyelt kérdés

Múlthéten kedden volt missed ab műtétem, csütörtök éjszaka rosszul lettem otthon (erős görcsök, hidegrázás, hányinger), még hajnalban újra megműtöttek, mert maradt bent egy szövetdarab.A műtét közben nagyon véreztem, ezért varrni is kellett, antibiotikumot és méhösszehúzót kaptam itthonra.

Aki hasonló dolgokon ment keresztül, hogyan gyógyult fel testileg lelkileg? Eltelt már pár nap, de úgy érzem nehezen és lassan javulok.

Kicsit hosszú lett, köszönöm a válaszokat!



2023. febr. 27. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jajj tuti lefognak pontozni de az abortusz műtétileg ugyan ez, nekem az volt és kb ugy jártam mint te 2 nap után visszakerültem, már aznap este kötöttek be antibiotikumot reggel kapartak újra rettentően féltem és sírtam mert hát ezt se szívesen csinálja az ember de amikor meg még ez is belekavar hát nem egyszerű, és a maradék bizalmad is elveszted a dokikba. De amugy az antibiotikum kúra után már nem volt semmi. Nekem később pszichológus segített feldolgozni. Azóta már van gyerekem és túl is hordtam szóval semmi maradandót nem okozott.
2023. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cseh Katalin szerint ez csak egy botmixerrel végrehajtott rutin.
2023. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!