Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez missed ab lesz szerintetek?

Ez missed ab lesz szerintetek?

Figyelt kérdés

Január 12-én volt az utolsó mensi. Elmaradt mensi első napján már halvány pozi tesztem volt, ami utána erősödött. Jöttek a tünetek is, mellfájdalom, émelygés és ami kicsit aggasztó, hogy az első perctől kezdve vannak enyhe alhasi görcseim. Elvileg 6+5 hetes terhes voltam az első uh-n, de a baba csak 5+2 hetesnek felel meg méretei alapján. Mondta a doki, hogy 2 hét múlva újra megnézi, mert vagy abbamaradt a fejlődése vagy később fogant. Viszont ha később fogant volna, akkor még nem lett volna olyan hamar pozi a teszt ugye?

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez missed ab?



2023. márc. 1. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Erre senki nem fog neked választ adni. Elhiszem, hogy kíváncsi vagy/türelmetlen vagy/aggódsz, stb, de ez pint az a dolog, amit az idő majd eldönt


Valakinek baba lett ebből, valakinek nem. Hiába írjuk le akár 100an, hpgy nekünk mi a véleményünk, nem ezen fog múlani.

2023. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos nekem 2x volt 1 hét lemaradás és mind kettő missed lett.

Én is mondtam, hogy amikorra mondták hogy fogant + volt a tesztem.

2023. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabályos petezsákot, szikhólyagot látott? Szerintem ne engedd még el, bármi lehet!
2023. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az 1 hét lemaradás missed ab volt, hiába mondták, hogy később foganhatott, a tesztem pozitív volt hamar. Hiába volt szívhang már (7. hétben jártam akkor menstruáció szerint, de csak 5 mm volt az embrió), egy hét alatt nőtt is ütemesen, de végül megállt a kis szíve. Nálam viszont barnázás is volt mellette, ami jelezte, hogy gond lehet.
2023. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!