Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab! Beindult magától a...

Missed ab! Beindult magától a vetélés?

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2023. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy beindult e magától a vetélés vagy műtéti beavatkozásra volt szükség?
2023. márc. 2. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem beindult. 6 hetesen állt meg a fejlődésben. 9 hetesen derült ki, rá pár napra elvetéltem. Nem volt szükség műtétre.
2023. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12 hetes volt, elment otthon 2 nap alatt aztán műtöttek is.
2023. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit jobban is fogalmazhatnál...mert még a 2es válasszal sem egyértelmű, hogy nekünk indult be?!



Egyébként nekem nem. Műtét lett a vége.

2023. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös.

Nyílván nektek.

Azt észrevenném, ha nekem... nem tőletek kérdezném. 🤦‍♀️

2023. márc. 2. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
2x beindult, de végül mütét lett, 1x nem
2023. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten beindult, mert vérzés volt, de görcsök nem. Valószínűleg már egy jó ideje elhalhatott a terhesség. Az orvos műtétet javasolt azzal, hogy várhatok is, hátha kiürül magától, de ki tudja, meddig fog tartani és mennyi vért veszítek közben (nem volt tökéletes a vérképem). Végül műtét lett.
2023. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!