Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A missed ab műtét után benn...

A missed ab műtét után benn maradt vérömleny ki fog tisztulni vagy újra kell majd műteni? Aki tapasztalt ilyet, legyen szives írja le, hogy mi lett a kimenetele a dolognak. Úgy nézett ki a méhem, mintha belehánytak volna.

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos dupla műtétem volt, állítólag ez okból hogy nem tisztultam ki.

Első műtét előtt kaptam tágítót mert még nem szültem,a lelki részét kivéve jól voltam hazaengedtek másnap semmi és 3nap délután már görcsöltem azt hittem csak azért mert aznap már jöttem mentem, következő nap szintén görcsöltem,és utána való reggel mentem be mert még mindig nem múlt, megnéztek UH-n és közölték hogy nem tudtam kitisztultni olyan gyorsan "összezaródtam"....vissza kell feküdnöm hogy megismételjék a műtétet...

2023. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is kétszer műtöttek ez miatt
2023. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nekem spontán lezajlott vetélésem volt, nekem is maradt bent vérömleny. Kaptam rá Ergam cseppet, hogy kidolgozza,és én ki is tisztultam teljesen, nem kellett műteni.
2023. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy erősebb fogamzásgátlót írt rá a doki, hogy amikor majd végeztem a levéllel, akkor az erősebb vérzés ki fogja hozni, és így is lett.
2023. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a pipák. Egyenlőre még a vérzés is elállt szinte, nem úgy tűnik, hogy most ürülne bármi.
2023. márc. 4. 17:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Leírom,hogy mi történt utána, hátha valakinek információul szolgál. 4 nap múlva elvitt a mentő, mert elkezdett ömleni a vér, mintha lassan pisilnék és nem akart elállni. Másfél órán belül újraműtöttek. Azóta jól vagyok.
2023. jún. 5. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!