Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tényleg egy missed ab/vetélés...

Tényleg egy missed ab/vetélés után nagyobb az esély a baba áldásra? Fogékonyabb lehetsz a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Olvasom fórumokon, mondják ismerősök, hogy utána az első próbálkozásra össze jött a babuci. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogyha valaki ilyen cipőben van akkor mikorra jött össze? Elvileg a méh annyira kitisztul, hogy a műtét/vetélés utáni 1-2 hónapban megfoganhat a bébi. Valaki tudna nekem erről mesélni akinél így történt?

2023. ápr. 11. 05:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mind a 2 missed után kb 6 hónap múlva jött a következő pozi teszt
2023. ápr. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nekem is mondta a dokim is. Hát nem jött be. Vetélés után még 10 hónapot vártunk hogy megint pozi legyen a tesztem
2023. ápr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tavaly március végén volt missed ab-om 8 hetesen, május végén pozitív teszt. Elsőre összejött, ma már 2 hónapos a lányunk😊
2023. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát nekem most jött meg másodszor a vetélés óta. Baba sehol. Igaz egy ciklust vártunk, csak a másodikban próbálkoztunk.
2023. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Mi is egy ciklust vártunk, az orvosom tanácsára, a harmadikban jött össze.
2023. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

2018ban volt egy vetélésem. 7hetesen, műszeres befejezés kellett. Arra a terhességre 7hónapot vártunk. Műtét után, ahogy elmúlt a vérzes bele is vágtunk. Első hónapban megfogant a fiam.


2020ban ismét terhes lettem, erre 6hónapot vártunk. Üres maradt a petezsák, műtét. Ismét ahogy lehetett folytattuk, szintén első hónapban megfogant a lányunk.



Nekem a dokim azt mondta, műtet utáni 3 hónapban jóval nagyobb a teherbeesés esélye. A méhfal meg van piszkálva, könnyebb a beágyazódás.

Külföldön, ha nem jön össze a terhesség, akkor csinálnak egy ilyen műtetet, hogy segitsenek benne. És igen hasznos.

Ezzel szemben a magyaroknak meg a 3 hónap várakozást ajánlják a mai napig.

2023. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Műtét után egy ciklust vártunk, majd következő hónapban már nem jött meg. Most vagyok 38 hetes kismama.
2023. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Vetélés után (műszeres befejezessel)

6 hónappal jött a gyerek. Nekem annyiból "segített" ez a vetélés hogy utánna napra pontosan jött meg a menezszem előtte pedig évente 2 - 3x.

2023. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Műtét után nekem kicsit borultak a hormonjaim. 3 hónap volt megint mire teherbe estem
2023. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Műtét után nekem nagyon felborult minden. Szerintem túl is kapartak. A hormonjaim 6 hónap után kezdtek rendeződni.

Műtét után 9 hónappal lett újra pozitív a teszt.

16 hetes vagyok most

2023. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!