Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, missed ab utáni együttlét, menstruáció, majd teherbeesés?

Figyelt kérdés

A műtét után ki mennyi időt várt az együttléttel? A kórházban 6 hetet javasoltak. De ha testileg rendben vagyunk, lehet korábban is?

Kinél mennyi idő telt el a műtét és az első menzesz között?

Az újabb próbálkozással ajánlatos 3 ciklust megvárni. Nektek mennyi idő után jött össze újra a baba?

A 10. hétben a rutinvizsgálaton derült ki, hogy sajnos már nincs szívhang, 2 nappal később műtöttek. Azóta 4 hét telt el. Mindenkinek köszönöm a válaszokat!



2023. jún. 5. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem véletlen javasoltak 6 hetet várni. Gondolom akkor mész vissza kontrollra, akkor látja orvos, hogy minden rendben van-e. Az egy dolog, hogy te úgy érzed. Műtét után pedig szükséges q 3 hónap, hogy a méh regenerálódni tudjon, mivel műszerrel kaparták. Ott hegesedés van. Ha magától ürül akkor nem kell várni, de műtét után igen.
2023. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Több missedem volt, 14.hetes megszakítás is. Minden missed után a dokim azt mondta, együttlét a vérzés elmúlta után, próbálkozás 1 mensi után mehet.

Májusban volt annó missedem a fiammal júlibban már + volt a tesztem, majd 40 hét után indították a szülést, minden rendben volt.

2023. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Kontrollon voltam már azóta 2x, a doki mindent rendben talált, így már nem kell mennem hozzá emiatt.


Második: Úgy látom akkor minden orvos másképp vélekedik ezekről a dolgokról..


Mindkettőnknek köszönöm a választ!

2023. jún. 5. 20:31
 4/6 A kérdező kommentje:
*mindkettőtöknek
2023. jún. 5. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok, első vetélésemnél még m@sik dokim volt, ő is ugyan azt mondta mint a következő. Elavult a 6hét missed után, és nagyobb eséllyel esik teherbe az ember a missed utáni 3 hónapban
2023. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly április elején volt a missed ab-om. Igazából mi a férjemmel megbeszéltük, hogy ki várjuk a 6 hetet az együttléttel, majd szeptemberben újra próbálkozunk. Addig pedig lelkileg helyre tesszük magunkat és megpróbáljuk élvezni a nyarat. Így is lett, de nem jött össze egész tavalyi évben a baba. El keseredtem nagyon. Úgy voltam vele oké, ha nem hát nem. Elengedtem. Be tábláztuk az idei évünket is, mikor hová utazunk, mit csinálunk. Egész januárban úgy tele voltam programmal, hogy arról is megfeledkeztem hogy nem jött meg. Most hétfőn leszek 25 hetes terhes és eddig szerencsére minden rendben. Remélem ez így is marad.


Szorítok nektek is, hogy össze jöjjön. 🙂

2023. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!