Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles utan hosszu ideje...

Veteles utan hosszu ideje verzem.Tapasztalatokat irnatok legyszi?

Figyelt kérdés

Volt egy vetelesem majus vegen,viszont a baba nem lehetett nagy (tesztet sem csinaltam akkor meg) csak akkor ugy gondoltam,hogy a menstruaciom erosebb es csomokasabb ,meg sokkal jobban gorcsolt a hasam. De ez egy reggel volt csak delutanra elmult az a nagyon eros verzes meg gorcsoles. Utana felkerestem a nogyogyaszom es o azt mondta,hogy a verzes utana eltarthat 10-14 napig. A 13 napig meg viszonylag eros verzesem volt es mar gondoltam is,hogy visszamegyek,de viszont a 14 napra mar egy enyhe verzessel keltem,olyan volt mint amikor a menstruaciom is befejezodik,kicsit meg is nyugodtan. Aztan meg igy ment harom napig es utana megint kezdett gorcsolni a hasam (a naptar szerint akkor par napon belul betegnek kellett volna lennem) azt hittem ,hogy talan beteg leszek,az orvos ugy mondta,hogy 28-35 napon belul ez ujra jelentkezhet. Megint elkezdtem jobban verezni es gorcsol is a hasam. Most mar lassan eltelik egy honap es meg mindig verzem. Jovohetre kertem egy idopontot egy masik nogyogyaszhoz,mert sajnos akinel voltam ket het szabira ment el,de ugy gondoltam mar nem huzhatom.

Lehetek kozben meg beteg is es azert erosebb megint a verzesem vagy nem tisztultam ki rendesen? Olvastam,hogy meg kellett volna ultrahanggal vizsgalni,de nekem nem emlitette az orvos es igy,hogy verzek nem is tudom hogy lehetseges-e?


2023. jún. 30. 15:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni, hogy kaptam egy negy napos gyogyszeres kezelest ,de ennyi
2023. jún. 30. 16:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már! Nem volt pozitív teszted, orvos sem állapított meg terhességet, akkor honnan veszed, hogy vetélésről van szó?

Ez lehet hormonális probléma vagy betegség, daganat is akàr. Vizsgáltasd ki magad rendesen!

2023. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha meg se vizsgált az orvos, te meg nem is teszteltél, akkor mire alapozzátok, hogy egyáltalán terhes voltál?

Tapasztalat: Görcs nélkül vetéltem el a 6.hétben. Semmiféle csomók nem voltak, mivel akkor még nagyon pici volt, inkább egy ellaposodott kis petezsák látszott. Abbahagytam a progit és rá pár napra megjött. Az volt darabos, hisz akkor távozott a méhnyálkahártya. Az orvos szerint erősebb menstruáció volt várható, de egyáltalán nem volt erősebb, kicsit még gyengébb is, nem is fájt jobban, mint szokott. Nem emlékszem, hány napig tartott, de max.7-8, amiből az utolsó néhány csak enyhe pecsételés.

Nem tudom milyen gyógyszert adott neked a doki vizsgálat nélkül, de 1hónapos vérzés sose normális, vetélés után se.

2023. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt ugy ertettem, hogy nem tudtam , hogy terhes vagyok,mert azelott tortent mielott a menstruaciom lett volna. Amugy nem vedekeztunk teherbe akartam esni. Az orvosom mondta , hogy ez veteles volt.
2023. jún. 30. 16:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Ra alapoztam en.
2023. jún. 30. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4! Hogy lettél volna terhes, ha még a menstruációd se maradt ki?🤦🏽‍♀️Ilyet orvos nem mond, pláne vizsgálat nélkül. Ha az esedékes menstruáció előtt megvizsgál és terhes vagy, akkor se tud semmiféle terhességet megállapítani, mivel még SEMMI nem látszik!

#3

2023. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre adott gyógyszert látatlanban úgy,hogy meg se vizsgált és a vetélés sem tuti?:( Ez így elég meredek. Vizsgálat nélkül terhességet nem is állapítanak meg és teszt sem készült. Hát ez így ultra meredek.:( Mindenképpen jó lenne orvoshoz elmenni, mivel nem tudni mitől vérzel még mindig. Iszonyat vérveszteség ez már azért szerintem. Nekem tiniként volt egy hónap 17 évesen,ahol 2x jött meg egy hónapba és a köztes időben is véreztem, nekem akkor hormonzavar okozta azt az egy alkalmat.
2023. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!