Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 22 hetesen kinyílt a méhszájam...

22 hetesen kinyílt a méhszájam és elvetéltem. Azt javasolták hogy a következő várandósságom előtt méhszájszűkítő/cerclage műtétet csináltassam meg hogy ne forduljon elő mégegyszer. Borzasztóan félek tőle. Vannak tapasztalatok?Hogy zajlott?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért félsz? Ez egy rutinműtét altatásban, semmit nem fogsz érezni belőle, nem szokott következménye lenni, csak megerősíti a méhszájat, hogy a következő babát ki tudd hordani.
2023. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A műtéttől félsz vagy hogy megint baj lesz?
2023. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul, instagram: @gemmairelandpell

Az első babáját elvesztette ugyanakkor, a 22. héten mint te (nagyon sajnálom 😔), jelenleg a második babájával várandós, eddig 2 ilyen cervix műtétje volt mert a méhszája ennél a terhességnél is szinte eltűnt a 24. hétre. Nagyon sokat ír a tapasztalatairól, arról, hogy milyen beavatkozások történnek vele, hogy van lelkileg stb. Nem könnyű út, talán erőd adhat neked is. Sok erőt kívánok neked!

2023. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félek a műtéttől is mert még sosem volt semmilyen műtétem és félek hogy így mennyire biztos hogy kitudom hordani a babát? Reggel bemegyek erre a műtétre és este / másnap haza mehetek? Altatnak közbe?
2023. júl. 5. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig pont kezdtem megnyugodni hogy nincs nagyon min aggódni a második trimeszterben..

Nagyon sajnálom☹️

2023. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!