Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélési vérzés abbamaradása...

Vetélési vérzés abbamaradása után 18 száraz nap, és most 6 napja tartó barnázás? Ebből menzesz lesz? Normális ez így?

Figyelt kérdés

2 orvos is látott, teljesen kitisztultam.

Normális most a barnázás?

Ma már kicsit görcsöltem is, de abba maradt, és nem lett belőle semmi a barnán kívül.


Nem volt pozitív lh tesztem eddig. Lehetséges, hogy csak most lesz? Vagy az is lehet most nem lesz peteérésem?


Első menstruáció után lehet próbálkozni újra.


Milyen menzeszre számítsak? Normálisra, mint eddig, vagy lehet erősebb lesz?


2023. júl. 9. 14:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Ciklusom 32.napján vagyok ma (átlag ennyi szokott lenni)
2023. júl. 9. 14:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a veszteséged.

Az is lehet,hogy picit felborultak a hormonok, ezért a barnázás. De közvetlen vetélés után még minden normális lehet. Változó,valakinek rá 2 hétre normál peteérése van,másnak pedig nagyon kitolódik.

Nekem a korai vetélés utáni menstruáció nagyjából olyan volt,mint szokott, nem éreztem erősebbnek.

2023. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!