Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ezek az eredmények terhesen...

Ezek az eredmények terhesen jók (TSH)?

Figyelt kérdés
6,5 hetes vagyok, de nem emelte meg a doki az adagom 25 euthyroxot szedek. Csatolom az eredményeket: [link]

2023. júl. 12. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem. I. trimeszterben 2,5-ig jó a TSH, és a T3-T4-nek is inkább a normál tartomány felső részén kellene lennie.
2023. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor szedjek még be 25+25fele? Mert kegyetlenül szédülök is.
2023. júl. 12. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem emelt az orvos, de szerintem ne vegyél be több gyógyszert azért, mert valaki gyakorin azt írja. Ha a következő válaszoló azt írja, erre szívgyógyszer kell, akkor azt veszel be? Na ugye.
2023. júl. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Paradox módon az első és harmadik válaszolóval is egyértek. Te normális vagy amúgy kérdező? Keress egy olyan endokrinológust akiben megbízol.
2023. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már a második endokrinolológusnál járok, volt egy vesztésem az előző túl adagolt, mostani meg kb cseszik rám, nem akarok újra veszteni :(
2023. júl. 13. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak saját peldàmat irom le: Nekem alapból kell szedni25ös letroxot(lthyroxin), vetélés és egyeb pajzsmirigy szarok miatt. Azt mondta egy magán és egy allami doki is, hogy terhesen amig be nem jutok a rendelésre, hogy papiron is megtegyük, emeljem az adagot 50-re. Két hete a tsh gyógyszer mellett 2,2 lett, de a héten pozitív teszt lett, igy most a héten már 50et szedek. Majd bejelentkezem egyszer, ha már van papír elő terhességről, mert az előtt nem fog emelbi az biztos, addig nem tesz semmit amíg nincsen papirod. Ha egyszer odajutok,mondom hogy már emelten szedem, tsh ellenőrzés vérből, es ha 2 alatti de nincsen túlműködést utánzó tünet, akkor jó. Ha van, akkor tovább àllitgatjuk, ahogy jó. De ez olyan egyéni hogy kinek melyik és mennyi a jó. Lehet a következő alkalommal már emelni fog. De talán jobban megnyugszol, ha vissza hivod, hogy aggodalmaid vannak ezirànyban és beszèljètek át az emelés lehetőségèt.
2023. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ezt megosztottad velem. Kb magasról lekakilnak, engem néznek hülyének. Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok azonnal mentem, néztek rám, hogy majd 9hetesen jöjjek vissza, mert még korán van :O mondom miii? Aztan egy hetire vissza mentem, hogy vegyék szépen le a vért, de tök bunkók voltak :/
2023. júl. 15. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6. vagyok. Az van hogy kb neked kell mondani hogy mièrt jöttèl es hogy mi legyen veled,es igen sokszor kissè akaratosnak is kell lenni, ahogy írtad is.
2023. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!