Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után az első menstruác...

Vetélés után az első menstruációnál ennyire rosszul lenni?

Figyelt kérdés

Sokára jött meg, 54. napra. Egyszercsak megindult semmi görcs, semmi előjele nem volt. Ennek nagyon örültem. Gyengén indult, majd beindult rendesen. Azt hittem összeesek. Nagyon szédültem, remegtem, levert a víz többször. 2 órát bírtam a munkahelyemen, és haza kellett hozzon a férjem. Mintha egy szörnyű vírus bújkálna bennem. Ráz a hideg stb. Beteg nem vagyok, és nem hiszem hogy pont most lennék az.

Miért voltam / vagyok ennyire rosszul? Álló munkát végzek.

Ennyire megviselt volna most ez a vérzés?


2023. aug. 1. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális e. Nekem nem volt ilyen a vetélés után. Voltál kontrollon, hogy rendesen kiürült e minden ?
2023. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen voltam. 2 orvos is látott, és mindkettő mondta, hogy teljesen kitisztultam.
2023. aug. 1. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!