Mola terhesség?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon, akinek már volt és tudja mi az. Szövettani eredményen van a mola, előtte semmi nem utalt rá. A dokim szabin van, a kórházba le se sz*rnak, önszorgalomból mentem ma hcg vérvételre, hátha megnyugtat hogy csökken 😕

2023. aug. 10. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh szia kitartást

Addig míg csökken szépen szerencsére nincs baj.

Nekem csak nem zárható ki hogy mola volt. Hetente jártam hcgre de szerencsére csökkent és kitisztult de nagyon lassan.

Jelen pillanatban mást nem tudsz tenni mintvhogy nézegeted a hcgt és vársz.tudom idegörlő. De lesz még egészséges terhességed.

Nekem ezek után egy ujabb vetélés lett de sikerült egy tökéleteset alkotni aki már itt szuszog.

Kegyetlen volt nem a molára gondolni és a kislányomnál végig nagyon magas volt a hcg szint. 12.héten tudtam elhinni hogy valós ,él és nem mola

2023. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

De mi a kérdés? Mert hogy azt nem írtál.

Hetente kell nézni a HCG szintet, jelen pillanatban ennyi.

2023. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább a tapasztalatokra irányul, mi várható, mennyire féljünk, mire készüljek....
2023. aug. 10. 17:37
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég alacsony a hcgm, 47 , 9 nappal a műtét után.

Ha lemegy vagy folyamatosan csökken, akkor megnyugodhatok?

Akkor is egy év múlva lehet csak baba?

2023. aug. 10. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha lemegy akkor nincs gond de tuti nem lesz. Nekem nem kellett semmire sem várni bár nálam csak nem kizárt volt.

Az orvosod fog tudni többet mondani.

2023. aug. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!