Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nem áll vissza a ciklusom?

Miért nem áll vissza a ciklusom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Júniusban volt egy 7 hetes vetélésem sajnos.


Azóta:

1. ciklus 53 napos volt

2. ciklus 55 napos volt

3. ciklus 37 napos volt


Ekkor azt hittem végre visszaáll a következőre.

Most a 4. ciklusban vagyok a 19. ciklusnapon, és nem volt még pozitív lh tesztem 😔


Vetélés előtt 31 naposak voltak a ciklusaim.

Nőgyógyászom azt mondja nincs semmi baj. Már voltam másodvéleményt kérni, de ő is azt mondta hogy nincsen baj, majd visszaáll, innentől nem szeretném végig járni az összes nőgyógyászt, így elhiszem, hogy nincsen baj.


De mikor áll vissza? És mi tart eddig? Nem értem miért ilyen hosszúak a ciklusaim 😔


2 hónapja szedek barátcserjét, de nem igazán érzem a hatását.

Már elgondolkoztam, hogy nem az tolja? Vetélés előtt is szedtem, akkor semmit nem változtatott a hosszán.


Hozzá tudtok ehhez valamit fűzni? 🥺


nov. 18. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

31 napos ciklusnál a 21.ciklusnapon ovuláltam. De lehet ez nálad ismét hosszabb lesz mint az előző 3 ciklusod :(

Szerintem ne szedj semmit és nézd meg vissza áll e.

nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátcserje simán összezavarhatja a ciklust. Én is bedőltem neki, sokan dícsérték a neten. Hát nekem fordítva hatott.


Amúgy mikor elvetéltem, nekem egyből visszaállt, de a doki azt mondta, hogy fél, akár 1 év is lehet mire újra normalizálódik a ciklus.

nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!