Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pénteken volt missed ab...

Pénteken volt missed ab műtétem, aznap és szombaton szinte semmi vérzés nem volt. Tegnap du görcsölt a hasam kb mint a mensinél. Most reggelre van egy kis vérzés. Volt így valakinek? Vagy bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
nov. 20. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szeptemberben volt műtétem, de nekem is minimális vérzésem volt. Rá egy hétre kicsit erősebb volt. Sajnos én nem ürültem ki rendesen, így októberben újraműtöttek. A 2. műtét után sem volt sok vérzés. Voltam kontrollon már minden rendben. Nem feltétlenül jelent rosszat, de a kontrollra én 2 hét múlva mennék a helyedben. Kitartás!!
nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Persze,mindenképp megyek 2 hét múlva kontrollra .

Görcsöltél is?

nov. 20. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt görcs is igen. Azt mondták az teljesen normális. Viszont mondták görcsoldót ne vegyek be, inkább ne nyomjam el.
nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 5 héttel ezelőtt volt műtétem. Aznap kevés vérzés volt már este, másnap szinte semmi. Már aggódtam, hogy lehet, hogy nem jó, hogy ennyire nem vérzek. Aztán utána vérzés-barnázás váltogatta egymást még 10 napig, aztán szerencsére abbamaradt. Dokinál voltam utána, azt mondta, hogy ez természetes, és mindenkinél máshogy van.
nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es vagyok. Annyi kiegészítés, hogy görcsölés nálam is volt. Nem minden nap, de volt, hogy éreztem. Jobbulást
nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!