Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után kinek...

Missed ab műtét után kinek meddig tartott a vérzés,barnázás?

Figyelt kérdés
1 hete műtöttek,még mindig van egy kevés vérzés, barnázás. Nem nagy mennyiségben.
nov. 23. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerek 1 hétig tartott nekem.
nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerek 1 hét szintén
nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Engem 4,5 héttel ezelőtt műtöttek. Műtét utáni nap egy csepp vér nem volt, de aztán a vérzés-barnázás váltogatta egymást. Kereken két hétig tartott. Már aggódtam én is, de utána voltam dokinál, és mondta, hogy lelkierőt
nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3-as vagyok. Furán küldte el.

Szóval mondta a doki, hogy ez természetes, és tényleg mindenkinél más. Kitartást, sok lelkierőt

nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokáig volt furcsa barnás-sárgás váladékozás, fogalmam sincs, hogy mi lehetett az oka.

Néha elmúlt, utána ugyanúgy visszajött kicsit, doki nem látta az okát.

Még közel egy év múlva is szenvedtem vele, mikor újra kértem hozzá időpontot, de mire odajutottam, már megfogant a kisfiam :)

Azóta nincs panaszom, szülés után se jött vissza szerencsere.

nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!