Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 4 hétig lesz bennem az elhalt...

4 hétig lesz bennem az elhalt embrió, nem lesz bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos ma tudtam meg, hogy elhalt a terhességem.

9+1 vagyok/voltam ma.

Utoljára 6+2 naposan voltam, akkor minden rendben volt, szívhang is volt már.

Kb 6+5 naposan halt el.

December 22-én fognak műteni, ami azt jelenti, hogy akkor már 10+2 lennék, és már 4 hete lesz a méhemben az elhalt embrióm.


Úgy sírtam az orvosnál, hogy teljesen elfelejtettem megkérdezni, hogy ez így rám nézve nem e veszélyes.


Köszönöm ha tudtok segíteni



dec. 14. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Semmi bajod sem lesz.
dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem normális sem egészségügyi okból,sem etikailag.... Ahol feküdtem nemrégen bekerült egy barátnőm,neki is kiderült,2 napra rá műtötték,de már másnap akarták őt is.
dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha lenne bajod, akkor nem halasztanák addig a műtétet. Ha nem mentél volna orvoshoz csak dec 22.-én akkor pl. ki sem derült volna addigra. Nyilván akkor sem lenne semmi bajod ha aznap nem tolnak rögtön a műtőbe.
dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
dec. 14. 16:15
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén sajnálom hogy elhalt az embriód :( Okot esetleg tudtak mondani ?
dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Sajnos nem mondott semmit az orvosom csak hogy ez gyakori, és ettől még a következőnek nem kell így lennie.

Talán a műtét utáni szövettanból esetleg?Nem tudom.

dec. 14. 17:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szövettanból se fog kiderülni. Ezek nagy része azért van, mert genetikailag nem stimmelt vele valami. Sajnálom. De bajod tényleg nem lesz.
dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sajnálom.Én mint babát váró nö bele sem merek gondolni milyen átélni ezt :(Kitartást neked és a párodnak.
dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz bajod, lehet a szervezeted addigra meg is oldja, és műtétsem kell.
dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, én is átéltem ezt. :(

Bajod nem lesz, viszont lehet hogy addig magától is elindul. Ha bő vérzést tapasztalsz irány a kórház.

dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!