Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most terhes lehetek vagy sem ?

Most terhes lehetek vagy sem ?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon kétségbe vagyok esve,ma 7 napja hogy késett a menstruációm,2.nap csináltam tesztett és,1 csikott mutatott sokan azt mondják korainal még nem mindig kimutathato,de tüneteim mint hányinger,undor az volt.ma a munkahelyemen görcsöltem és jött egy kisebb vérzés az abbamaradt jelenleg. Ma akartam venni egy ujjab tesztet de fogalmam nincs mit tegyek. Hétfőn mindenképpen meglátogatom a nőgyógyászt ha más nem akkor miért késett. De a stressz az aggodalom nagyon eluralja a testem.

dec. 16. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van néha undorom a munkahelyemen.
dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
2 nap késésnél azért már illene, hogy derengjen valami. Azért csak csináld meg azt a második tesztet is, de szerintem nem vagy terhes.
dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász sem feltétlen tudja megmondani miért késik, nem tudom mit kell mindig rögtön hozzá rohangalni. Nekem is szabályos ciklusom van, mégis volt, hogy 10 napot késett valamiért.

A teszt már mutatna a terhességet, ha a tünetek terhességi tünetek lennének.

dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az számít hogy este kisebb vizeletböl csináltam?
dec. 16. 10:00
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem véletlen írják rá, hogy reggeli első vizeletből.
dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lényegében én azért mennék a dokihoz mert fennál a terhesség gyanúja. És igazából félek ettől a vérzéstől.ami a kérdés óta abbamaradt.
dec. 16. 10:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy állna fenn a terhesség gyanuja, ha negativ a teszted?!


Hidd el, 1000 oka lehet a terhességen kívül a késésnek.

dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom, komolyan ennyi ésszel hogy lehet gyereket vállalni? Mivel alapozod, hogy fenáll a terhesség gyanúja? A negatív teszteddel? Vagy mert hányingered volt? Ne csodálkozz ha az orvosod is körberöhög
dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha fenn is áll a terhesség, akkor is bőven ráérnel január elején menni.

Másrészt a vérzés lehet már a menzesz is. Kicsit beindult, aztán lehet, hogy holnap jön meg rendesen.

dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudjuk mikor volt az alkalom, amitől terhes lehetsz, de ha csak 3hete, az orvos semmit nem fog látni.

7nap késéssel már simán mehet a teszt, akár most is.

De ha ennyire stresszelsz,gondolom már 7 napja, lehet attól késik.

dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!