Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt olyan akinek elhalt a...

Volt olyan akinek elhalt a terhessége Ultrogestan használata mellett?

Figyelt kérdés
Vérzés, minden előjel nélkül?
dec. 17. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem progeszteron hiány okozza a problémát, hanem pl rosszul fejlődött, akkor az Utro sem segít.
dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
1#-el egyetértek. Egy barátnőm az első perctől szedte,9 hét után elment sajnos így is.
dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

A progi még mindig nem csodaszer. Csak magyarországon divat osztogatni mint a szőlőcukrot, hol az esetek 80-90%ában totál felesleges mert nem ez áll a háttérben.


Nekem elhalt amúgy igen.

dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3as megkérdezhetem hány hetesen? Semmi előzmény nem volt?
dec. 17. 12:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

5hetesen véreztem. Kaptam a progit. Bár akkor tudtan, csodát ne várjak.

7hetesen volt szívhang, minden oké.

10hetesen meg uh-n derült ki,hogy kb 9 hetesen elhalt.


3#

dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én mondjuk nem ultrot szedtem, hanem más progit, de ugyanúgy elment, egyáltalán nem csillapodott a vérzés, hanem erősödött.

Most megint terhes vagyok, ugyanazt szedem, ugyanolyan dózisban a + teszttől. Lekopogom, még semmi vérzés nem volt, béta hcg szerint jól fejlődik.

Az előzőnél se progi hiány okozta a bajt nagy valószínűséggel, hanem nem volt életképes. Reméljük, most az és progi nélkül is megmaradna.

dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Valószínű amúgy ha minden rendben akkor progi nélkül sincs gond. Nálam szerencsére nem volt sose még barnázás se, viszont az orvosom mivel kértem felírta a progit, de így is leginkább attól félek, hogy valami baj van és észre se veszem
dec. 17. 12:14
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Hát én ez esetben a dokit cserélném le...

Csak igy, kérésre felirogat ok nélkül gyogyszert. Gáz

dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez úgy volt, hogy mivel volt régebben inszemem ezért maradt itthon és megkérdeztem használhatom-e, utána irattam még fel. Elvileg megelőzésre is jó, amúgy sokszor barnáztam mensi előtt
dec. 17. 12:27
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

#7! Én is attól féltem, hogy tuti kémiai, csak a progi nem engedi, hogy megjöjjön, de egyrészt azzal vigasztaltam magam, hogy az előzőnél lazán barnáztam progi mellett is + vetélésnél elöntött a vér, igaz, az endometrium nem vált le, de magát a vetélést nem akadályozta meg. Másrészt csináltattam vérből hcg mérést pár nap különbséggel, ami kizárta a kémiait. Ettől függetlenül bármikor lehet baj, nem lehet megakadályozni, de nem érdemes végig rettegni, mert attól nem marad meg jobban. Ezt magamnak is mondom😉

#8! Miért lenne már gáz? Semmit nem árt, ha szedi, miközben nem kéne. Előbb végezd el az orvosit, aztán bíráld felül az orvos döntését.

#6

dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!