Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Császárheg fájdalma missed ab...

Császárheg fájdalma missed ab után egy hónappal?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja volt missed ab-m, sajnos :(

Viszont most pár napja, annyira fáj a császármetszésem hege (3 éve volt), ahogy már friss kora óta nem fájt.

Mitől lehet? Gondoltam ovulációra, de nem vagyok benne biztos.


máj. 19. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Igazából az időjárástól is simán lehet. Nekem is fájdogált a napokban, pedig 4,5 éve volt.
máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez igen jó kérdés. Szerintem a császárvonal oldalán lehet, hogy kapnál szakértői választ. De szerintem addig mindenképp tornázz, mozogj naponta (akár gyorsabb séta) nyújtsd a hasizmokat és végezz hegmasszázst- lehet, hogy összenövést jelez a fájdalom.
máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Hegkezeléssel hogy állsz?
máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Összenövés? De miért missed után jelentkezne? Ha 3 évig problémamentes volt.
máj. 19. 10:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, gyönyörű a hegem kívülről és elvileg bentről is minden kontrollon rendben volt.
máj. 19. 10:05
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Az összenövés nem látható ultrahang segítségével.

Most a kezdeti terhességi állapot is megnövelte a méhed méretét, ez húzódik vissza, azért húzódik a császár heged is, mert valószínűleg vmilyen szövettel össze van tapadva. A hegkezelést életed végéig kell végezned, hiába nem látszik kívülről a hegen lehet összenövés.

máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt kiegészítve a válaszom. Pont a császáros csoportban olvastam régebben, hogy volt egy nő, akinek 10 évvel a műtét után lett bélelzáródása összenövés miatt. Pedig semmi tünete nem volt! Lehet, hogy valaki hajlamosabb rá. Az sem mindegy hogyan műtötték stb.
máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!