Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Norvégiában tényleg megpróbálj...

Norvégiában tényleg megpróbálják az életfunkciókat fenntartani egy 12 hetesen elvetélt, de nem halott magzatnál?

Figyelt kérdés

Olvastam egy oldalon, és nem hittem a szememnek. Mi értelme van mikor teljesen egyértelmű , hogy egy 12, de akár egy 20 hetes magzat nem életképes?

Más országokban, pl Brazília, az életbenntarthatóság határát a 28. hétben szabták meg,Magyarországon ez 24. hét, de ha előbb született magzat életjelenséget mutat, el kell látni. Egy 12 hetes magzat milyen életjelenséget mutathat az anyja testén kívül?



2013. márc. 10. 22:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a twelve és twenty szavakat keverték, vagyis 12 és 20. 12-nek tényleg semmi értelme.


Az én lányom a nyáron 29. hétre született, Pesten a Honvédban, ott van az ország talán legjobb PIC-e. Ott úgy mondták, 27. héttől ritkán van probléma, előtte is egyre jobbak az eredményeik, kiváló módszerekkel dolgoznak. Nekünk még csak fejlesztésre, vagy tornára sem kell járnunk egyáltalán, mert minden tökéletesen működik.


De így szerencsére neked már lényegtelen is a téma!

Minden jót!! :)

2013. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!