Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek volt mostanában missed...

Kinek volt mostanában missed ab? Hogy tudja rajta magát lelkileg túl tenni az ember? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 20:21
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki írt.

Lassan,de telik az idő, jövő hét kedden már 3 hete lesz, h volt a műtét.

A héten voltam a 2 hetes kontrollon, néztek uh-t, minden rendben volt, aztán 4 hét múlva megyek ismét.

Remélem megjön majd rendesen a mensim, és néhány hét múlva ismét belevághatunk :) A dokim nagyon biztat, nagyon rendes, neki is sokat köszönhetek , h lassan túlteszem magam rajta és már nem gondolok arra, h biztos én voltam a hibás meg ilyesmik. Elfelejteni persze soha nem fogom, de azért idővel biztos jobb lesz

Engem lelkileg az tenne főleg rendbe, ha sikerülne ismét, remélem így lesz :)

2013. jún. 1. 18:33
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves 18-as!

Köszönöm az érdeklődésedet, nem voltam hormonvizsgálaton, de mindig időben 2-3 nap késéssel, de 28 naponta rendszeresen megjön!

Voltam ultrahangon, és vérvételen is, minden rendben volt. Páromnak kellett volna mennie spermavizsgálatra, de hereviszsérve van, fájt neki, kapott gyógyszereket, és mondta neki a dokija, míg nem jön rendbe, addig nem érdemes mennie a vizsgálatra sem. Most még mindig fáj neki kicsit, lehet műtét lesz belőle. Úgy hogy megint minden ellenünk szól.

Szép napot!

2013. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!