Mikor fogom feldolgozni?

Figyelt kérdés
Vetélés után mikor tudja az ember elfogadni a pici elvesztését? Mennyi idő kell, hogy elmúljon ez a mérhetetlen fájdalom? Akárhányszor meglátok egy kisbabát, vagy egy terhes anyukát, azon gondolkodom, miért nem élhet az enyém?

2013. máj. 27. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sajnálom! Nekem teljesen sosem sikerült "elfelejtenem" Akkor enyhült a fájdalmam mikor újra terhes lettem. Viszont akkor végig rettegtem nehogy megint baj legyen.
2013. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Lenne egy kérdésem még: Normális ha ilyenkor saját magát hibáztatja az ember? Mindig ottmarad az érzés, hogy lehet h én szúrtam el?
2013. máj. 27. 21:46
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom.. nekem nem derült ki mi okozta. Nem tettem semmi olyat, ami árthatna. Ha esetleg csináltam volna olyat ami árt neki (mondjuk amíg nem derül ki a terhesség) akkor lehet hogy hibáztatnám magam.
2013. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
79%
Semmiképp se hibáztasd magad, ez nem a te hibád! Ha úgy érzed nem tudod feldolgozni egyedül, egyáltalán nem szégyen szakemberhez fordulni! Hidd el segíteni fog, minden egyes alkalommal jobb lesz. Ez megtörtént, változtatni nem tudsz rajta. Próbálj boldog lenni, pároddal tölts annyi időt amennyit tudsz, és ha sikerült elviselhető szintre csökkenteni a fájdalmat próbálkozzatok újra. Hidd el minden rendben lesz idővel. Ne hagyd, hogy ez sokáig befolyásolja az életed. Kitartást, és nagyon sok boldogságot kívánok neked!
2013. máj. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Utolsó válaszoló: Igyekszem mindent megtenni, és boldogan élni a szerelmemmel. Remélem egy baba majd "elfeledteti" velem a rossz dolgokat.
2013. máj. 28. 10:48
 6/16 anonim ***** válasza:

gondolj arra hogy azért ment el a baba,mert nem volt egészséges,ezért a szervezet kilökte magából.


majd lesz egy egészséges kisbabád ne aggódj.

nyugodtan kezdj el szedni terhesvitamint pl:elevit,femibion,ezeket már a terhesség tervezésekor ajánlani szokták,.

2013. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanúgy éreztem, mint az első. De neked is lesz, meglátod!
2013. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mekkora terhesség volt?
2013. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Tudom mit érzel! Velem 4 hete történt hasonló dolog. 2 hétig nem tudtam gyereket közelében lenni, mert egyből elkezdtem sírni (az utcán, a boltban, stb.). A környezetem, a munkahelyem erről semmit sem tudod, képzelheted mennyire kellett magamat tartani. Legszívesebben kiordítottam volna magamból a fájdalmamat! :( A párom viszont nagyon sokat segített és kihúzott a gödörből. Tényleg nem szabad azon gondolkodni, mi lett volna... Sok mindenkivel történik ez, csak senki nem beszél róla. Én már tudom jobb ez így, mint egy beteg gyereket ápolni, azért mert én, mi annyira akartuk őt. Fogd fel úgy, h. ez csak erősítette a szervezetedet. Nekem ez az első terhességem lett volna. Most arra koncentrálunk, hogy nyaraljunk egy jót, élvezzük a napsütést (ami mostanában nincs) és majd utánna meglátjuk. A legviccesebb 3 hét után most megjött.
2013. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sosem tudtam elfelejteni, a mai napig eszembe jut,főleg ha kisbabát dolgokat látok,pedig azóta született egy kislányom,én sose hibáztattam magam,nekem méhenkívüli terhesség volt.
2013. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!