Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Április 19.-én volt műszeres befejezésem, mivel meghalt a baba a hasamban, és nem ürült ki. Nekem azóta nem jött meg a menstruációm. Ilyenkor ez természetes? Menstruációs görcsöm van már kb.: 1-1,5 hete, de csak fehérfolyásom van, mint mikor babát vártam annyira erős. Nem hiszem hogy terhes lennék, mert nincsen jele neki. mikor áll be kb.: a hormonszintem?
2013. máj. 28. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6 hét múlva jött meg nekem.
2013. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nekem 3 hét után megjött.
2013. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz a biztos, hogy ha tesztelek egyet, mert lehet ismét baba van a dologban! Csak vele ne legyen problémánk! :)
2013. máj. 29. 19:54
 4/15 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2013. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem 5-6 hete volt müszeres és még nem jött meg. Nektek nem mondtak 3 hónap várakozást? nekem szinte megtiltotta az orvos h augusztusig próbálkozzunk.
2013. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ez nagyon érdekes? Engem meg szinte kérdőre vont a kontroll alkalmával, h. miért nem voltunk még együtt 3 hét után. Azt is mondta, h. nyugodtan próbálkozzunk. Ezek szerint ahány orvos annyi félét mond?
2013. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ez télleg érdekes mert én ugy kérdeztem meg h elsö menzesz után próbálkozhatunk e erre egyböl rávágta hogy 3honapig szigoruan nem mert magas az ujboli vetélés esélye.bevallom majdnem elsirtam magam.mondjuk lehet hogy attol is függ mi volt a vetélés oka.nálam már az 5ik héttöl fenyegetö vetélés állt fenn(görcsölés,pecsételés) a 6 héten ment el.kaptam progeszteron pótlást de nem volt elég.nállatok lehet tudni mi volt az ok kedves elözö?
2013. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Volt szövettan, ami valamiféle gyulladást mutatott ki a petezsákban. Szövetelhalásos részletek is láthatóak voltak benne. A doki azt mondta lehet bacit vagy enyhe fertőzést kikerült össze szednem. Ami szerintem kizárt dolog. Teljesen egészséges vagyok, nem görcsöltem, csak 6. héten kicsit barnáztam. Én is kaptam gyógyszert, de két hét múlva is üres volt a petezsákom :(
2013. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
o sajnalom.akkor lehet télleg orvosa valogatja.
2013. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem kellett tesztelnem, mert nagy nehezen de megjött. igaz érdekes egy menszim volt, mert hol nagyon ömlött a vér hol meg ép egy pár csepp és 4nap után el is múlt teljesen. Nekem semmit nem mondtak az orvosok, azt sem hogy kontrollra mikor kell mennem azt sem hogy mikor lehetünk újra együtt. Barátnőmtől kértem tanácsokat, ő mondta hogy ő a vetélése után 1héttel már újra együtt volt a párjával, és azóta már boldog anyuka! :)nekem sajnos Szegedre kell mennem a Genetikai Intézetbe, ugyanis a családomban Leiden mutáció miatt volt halva szülés és vetélés is, és nagy valószínűséggel mi is azért veszítettük el a babánkat. De megfogadtam, hogy ha újra babát várok, ide a lakhelyemre nem fogok elmenni a kórházba, ugyanis itt azt mondták nekem, hogy meg kell várnom még meghal a második baba is, és akkor majd küldenek genetikai vizsgálatra. Itt sintérek vannak és nem orvosok!!!
2013. jún. 14. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!