Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 3 hónapja volt missed ab....

3 hónapja volt missed ab. -om, üres petezsák miatt. Megjött 24 napra, majd 31 napra, és most mintha olykor rózsaszínes folyásom lenne (erőlködésnél pl. ). Mitől lehet?

Figyelt kérdés
ddig nem volt, rohanjak orvoshoz, vagy várjam meg következő ciklust? Szeretnénk mihamarabb kisbabát, így fog. Gátlót nem szednék, alaposabb kivizsgálásra nem számíthatok az orvosomtól.
2013. jún. 4. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:
*eddig, csak mellényomtam. Nyilván orvos, de más tünetem nincs, csak annyira elkeserítő, hogy 2 egészséges gyerek után a 3. várandósság így alakult, és még utána sem rendeződik minden, miután műtöttek.
2013. jún. 4. 21:36
 2/4 anonim válasza:
Szerintem mindenféleképpen menj el orvoshoz, ő tud biztosat mondani. Az orvos válasza kielégítőm, mint egy itteni válasz.
2013. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

bocs, elírtam... kielégítőbb


Szerintem amúgy sok mindentől lehet. Az is lehet hogy túlságosan megpiszkálták ott bent.

2013. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az orvos el fog zavarni azzal, hogy fog.gátló tablettát ad, amit nem szedhetek (más eü okokból és elvi okokból sem).


Eddig nem volt gond, azért ijesztő, hogy pont a 3. hónapban? Végülis megvárom a következő mensit és a ciklust, ha az is ilyen, akkor doki, ha nem, akkor átmeneti volt. Túlaggódni sem kellene a dolgokat :).

2013. jún. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!