Missed ab után hcg?

Figyelt kérdés
Missed abom volt 4 hete . Elhalt a terhességem. Hétfőn le kellett venni a béta hcg-t a szövettani eredmény miatt.12lett. Viszint hogy lehet a rossmanos facelle 25-ös teszt halvàny de pozi? Nem értem. Nem kellene már negatívnak lennie? 9napja òvszerrel voltunk együtt. Mensim még nem volt. Szerintetek?

2013. jún. 5. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem december 21-én volt missed ab-om , április 9-én még 48-as volt a hcg,meg is ijedtem (uj terhesség ki volt zárva), rá két hétre már csak 3 volt, senki nem tudott magyarázatot adni rá , hogy miért ilyen lassan ürült ki a szervezetemből a hcg.
2013. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is furcsálom. De ezek szerint lehetséges.
2013. jún. 5. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én esetemet leírom nektek.

Januárban inszem történt,sajna 70.napon elkezdtem vérezni estére kiesett a mi kis "valamink-bevittük a Kórházba szövettan eredménye:Magzat elemek bolyhok nem láthatóak.Helyette vastag endom darabok,20mm-es cystikus pete.Magamtól kiürültem de a biztonság kedvéért eü.kaparást végeztek.Két hét elteltével visszamentem controlra a hcg szintem szépen vissza állt 37.éves vagyok.

Kinek hogy állnak vissza a hormonjai,ki milyen hormon kezelést kap.Nekem clostyb.+tüszőrepi szuri volt ovitrelle.

2013. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!