Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Okozhat vetélést, ha valaki...

Okozhat vetélést, ha valaki 24 órán keresztül buszon zötykölődik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű :D
2013. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkor valaki elvetélne akkor nem a buszozástól lenne, hanem nagyobb baj is lenne a háttérben!
2013. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem attól függ,hány hetes terhességről van szó.

Nem hiszem,hogy 24 órás zötykölödés túl jót tenne,főleg ezeken a jó magyar kátyús utakon.

2013. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

gondolom nem itthon zötykölődik 24 órán keresztül :P

És azért azt sem hiszem h olyan brutális zötykölődés lenne mert azt normális ember se bírná egy napig...

2013. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy a rázkódástól elmehet a baba, főleg abban a szakaszban, amikor beágyazódna. Volt pozitív tesztem, munkaügyben külföldre utaztam (idegenvezetés), az út másnapján erősen elkezdtem görcsölni, és sajnos megjött (nemvárt előtt teszteltem, mert izgultam,hogy mennyire kell kímélnem magam az úton). Nem tudom az utazás okozhatta-e, vagy életképtelen lehetett a pici. Fel kell adnom az állásom, ha babát szeretnék?
2013. jún. 7. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tesz jót, de ezt inkább egy szakemberrel beszéld meg. Sok oka lehet annak h ez történt. Ilyen korai szakaszban azt mondják h mindent vagy semmit. Ha el akar menni el is megy lehetsz bármilyen óvatos. Vagy fordítva. Ezt már nem tudod meg h megmaradt volna-e ha nem utazol. Lehet az is h nagyon lefárasztotta a szervezetedet de ez sem 100%. Inkább tényleg egy olyan emberrel beszéld meg ezt aki érti is a dolgát. Sok szerencsét kívánok a jövőben.
2013. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tartom valószínűnek, hogy ez okozta a bajt. Mindenesetre azt tudom javasolni, hogy a legközelebbi pozitív tesztnél nyargalj le az orvosodhoz amilyen hamar tudsz, mert sosem lehet tudni. Hátha megbújik nálad valami a háttérben, ami miatt eltiltanának a munkádtól. Ugye ez eléggé személyre szabott, és csak az orvos tud megvizsgálni.
2013. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem viccesen azt mondta a doki, hogy "ne üljek traktorra". Nyilván el van túlozva a dolog, de ezzel azt akarta mondani, hogy kerüljem a rázkódást. Sajnos okozhat vetélést. Nyilván nem történik meg mindenkivel, de a pakliban benne van.


Nem kell feladni az állásodat, de legközelebb ha pozi a teszt, azonnal el kell menni táppénzre és minél többet pihenni. Én is ezt fogom tenni. Én 8 hetesen vetéltem el.

2013. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!