Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet, hogy elvetéltem? Mit...

Lehet, hogy elvetéltem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem fáj semmi. Kb 6 hetes terhes lehetek.

Raktam be tisztasági betétet és barnás valami van rajta. Amikor meg elmentem pisilni 2x is fehéres rózsaszínes darabkák jöttek ki.


2013. jún. 13. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos!!! Lehet nincs baj de kapnod kell progeszteron potlást.
2013. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan ügyelet!
2013. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, sajnos velem is ez volt.:(
2013. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért nem kell szegényre ráhozni mégjobban a szivbajt! Sok kismamánál van pecsételő vérzése és mégsem lesz gond a babával! Mindenképp menj el vizsgáltárd hogy megnyugodj. Akkor le lenne szinte biztos a vetélés ha rendesen véreznél! Reméljük ártalmatlan dolog csak!
2013. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az itteni nők többségét, lehet locsogni fecsegni erről arról, de ha várod ezt a babát akkor ezt a kérdést miért nem egy orvosnak teszed fel?
2013. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, hanem szépen nyugodtan (de még ma) menj el egy orvoshoz. Nem biztos, hogy baj van, de ezt csak ő tudja megállapítani.
2013. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bármitől lehet, nem kell fejvesztve rohanni az orvoshoz, ameddig nem vérzel vagy görcsölsz erősen, 6 hetesen úgysem fog tudni mondani semmit. El lehet menni UH-ra, de 6 hetesen még valószínűleg nincs szívhang. Nem fogják tudni, hogy még nincs, vagy már nincs, de valószínűleg még nem lesz. Neked meg felesleges para. Kerüld a szexet, ne fürdödj meleg vízben, csak zuhanyozz, feküdj minél többet és a 7. héten kiderül, mi a helyzet. Szedj terhesvitamint és napi 2-szer Magne B6-ot. Ennyit tehetsz.


Nekem azt mondta a doki, hogy nem fog hormont adni, mert a természet szelektál, nem szabad beavatkozni. Kivéve, ha már bizonyított (korábbi vetélés stb.), hogy hormonproblémák vannak.


A 7. héten minden rendben volt. :)

2013. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A doktornő megmondja:)).... magnézium, terhes vitamin valószínű tökéletes a vérképed,miért kéne bármit pluszban szednie amire nincs is szükség?
2013. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy a terhesség alatt semmilyen "színes" folyás, pláne vérezgetés nem normális. Nekem a 6+6 napon volt ilyen uh val minden rendben volt és már dobogott a szíve. 11. héten szintén. Az első alkalommal kaptam Utrogestant, amit a 13. hétig kellett használnom. Szerintem is doki. Van akinél nincs baj, de van akinél igen. Nálunk nem volt gond, de a sógornőm így vetélt el 2x.
2013. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!