Ezt vetélésnek nevezik?

Figyelt kérdés
Volt egy verekedésem aztán pár nap múlva (max 4) elkezdtem vérezni...mint a menstruáció csak kevesebb volt és tovább tartott...most el ment a kisbabám vagy csak megjött a menstruációm...?

2013. jún. 15. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ez inkább vetélés témakör..
2013. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem is világos a kérdés.hány hetes ,terhes vagy? mert általában terhesség alatt nincs menstruáció.
2013. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt neked kéne tudni, hogy mikor kellett, hogy megjöjjön, ill. hogy terhes lehettél-e. Nekem ez nem egyértelmű.
2013. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudtam róla hogy az lennék-e csak sejtettem mivel késett a menzeszem ahogy jött a támadás pár napra rá elkezdtem vérezni...ha az is voltam maximum 3 hetes minimum 1hetes...tehát érdekesnek tartom hogy késett és a verekedés után kezdtem el pár napra vérezni...
2013. jún. 15. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
miért nem teszteltél?
2013. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet jobb, hogy nem tudod...elég stressz önmagában, ha megtámadtak.
2013. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért nem csináltan tesztet mert féltem az eredménytől...:/ de most hogy így átgondoltam borzong a testem hogy lehet hogy elment a baba :/
2013. jún. 16. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:

A helyedben azért még most ellőnék egy tesztet.

Aztán szépen elballagnék egy nődokihoz, elmondanám, mi történt, és kérnék egy vizsgálatot.

Mivel fogalmad sincs róla, hogy terhes voltál-e, mi nem tudjuk megmondani, hogy elvetéltél, vagy menstruáltál.

2013. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!