Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elmondanátok édesanyátoknak?...

Elmondanátok édesanyátoknak? Én nem tudom mi legyen, de nagyon fáj.

Figyelt kérdés

A múlt héten elvetéltem. Holnap megyek EÜ kaparásra, mert valószínűleg bentmaradt valamennyi magzati szövet. Furán hangzik, de kéne anyukám támasza. Mégsem merem elmondani. Fél éve kivették anyukám húgának az egyetlen petefészkét, mert méhen kívüli terhessége volt, és máshogy nem tudták megoldani. Van egy lánya, de nem lehet több édesgyermeke.

A nővéremnek a múlt hónapban volt spontán vetélése.

Most meg én. Nagyon fáj, de nem akarom leterhelni vele, mivel az előző kettő is megviselte.


2013. jún. 19. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt tudja, hogy babát vártál? Mert akkor csak idő kérdése és úgyis nyilvánvaló lesz, hogy valami gond van veled.
2013. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem édesanyád felnőtt nő, tudja, hogy milyen az élet. Attól, hogy egyedül csinálod végig, nem lesz könnyebb sem neked, sem neki. Szerintem, ha választhatna, melletted állna ahelyett, hogy tudni sem akar róla! Könnyebb lenne megosztanod vele. Szerintem bízz benne, és beszéljetek róla!


(Nagyon érdekes családtörténet anyai ágon, nálunk is hasonló ment évekig, és kiderült, hogy inzulinrezisztens a teljes család, azért volt annyi vetélés és koraszülés a női rokoni ágon. A méhen kívüliért ez nem felelhet, de egy kivizsgálás szerintem nem ártana, talán meg is nyugtatna.)

2013. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki.Az irasod alapjan eleg jo kapcsolat van köztetek.Ha esetleg kesőbb tudja met vagy esetleg mastol biztos nagyon rosszul esne neki,es ahogy irtad szükseged van a tamaszara hát hagyd h támogasson.
2013. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt gond. Nekem is van egy lányom, tesómnak egy fia, nénémnek pedig ikrei.

Talán az időjárás. Vagy csak egyszerűen rossz félévet zártunk.

Anyukámnak volt egy abortusza pár éve, azóta van ennyire készen. Meg akarta tartani, de down-kóros lett volna a kisöcsém, amit 43évesen nem mert vállalni.

2013. jún. 19. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mondd el, úgy, ahogy ide is írtad. Az anyukád, meg fogja érteni, hogy ilyen esetben szükséged van rá. Biztos veled lesz.


Kitartás és nagyon sajnálom a történtetek! :(

Kívánom a legjobbakat!

2013. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!