Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után csináltat...

Missed ab műtét után csináltatok valamilyen diétát? Tudok segíteni a szervezetemnek, hogy minél hamarabb regenerálódjon?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, én megpróbáltam még egészségesebben élni, pedig előtte sem voltam hanyag. sok gyümölcs,zöldség,sajt,hal,spenót és minden ami nem mesterséges. tudtam mikor próbálkozhatunk megint, előtte 2 hónappal szedtem már a gravidát és a folsavat. utána is mindent betartottam és rendbe lett minden. leginkább lelkileg kell helyrerázódni és az egészséges életmód és szemlélet szerintem sokat segít, mert úgy érzed te mindent megtettél és ha, megint teherbe esel jó "tápanyagba" érkezik majd a baba. sok sikert és előre nézz mindig, megéri :))))))))))))
2013. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:-)Annyira figyeltem eddig is, talán túlságosan is....de változtatni nem tudok sajnos azon, ami megtörtént...jó orvosom van, bízom benne, és valóban folytatom az egészséges életmódot(u.ezeket az ételeket gondoltam, amiket leírtál)...szoríts nekem!!!
2013. jún. 20. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csak az idő segít. Néhány hónap kell a regenerálódáshoz, és lehet újra próbálkozni.
2013. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!