Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen volt a missed ab utáni...

Milyen volt a missed ab utáni első menstruációd?

Figyelt kérdés

10.-én voltam kontrollon, 3 héttel a műtét után. Akkor a doki az UH alapján azt mondta, kb. 10-14 nap múlva meg fog jönni, látja a petefészkek működését. Holnap lesz 1 hónapja, hogy műtöttek.

Most néha ilyen fura erős nyomásokat, tompa szúrásokat érzek a hasam aljában, néha mintha a hüvelyemnél is. Soha ilyet nem éreztem mensi elött, de ez lehet annak a jele? Tényleg erősebbre vagy akár darabos vérzésre is lehet számítani?


2013. jún. 21. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fájdalmam, de nagyon erős volt. Fél óránként kellett cserélnem 2-3 napig. Nagyon remélem hogy a következő már nem ilyen lesz.
2013. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem 3 hónapja volt a missed ab., megjött már utána 3x, de csak a 3. volt normális, az előző kettő katasztrófa, nagyon véreztem az első pár napban, óránként-félóránként átázott a betét, éjjel pedig keltem mindig, mert nem bírta volna semmi. Aztán napokig barnázás, most a 3. normális volt, mint a szüléseim előtt, pont olyan. Talán mostanra billent vissza minden. Csak türelem, kell idő, addig meg ki kell bírni, bár vacak, meg ijesztő, hogy megváltozott a ciklus, de utána jobb lesz! :)
2013. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem novemberben volt missed ab-om és ez a 2.hónapom,hogy normális időben jött meg.A műtét után 35-42 napokra jött meg úgy,hogy az első 2 napon barnáztam aztán volt egy közepes egy erős majd 4 nap barna maszat.Az utolsó 2 mensinél délelőtti maszat és délutánra meg is jött.Egyébként műtét óta nagyon görcsölök az első napon.A dokim azt mondta,hogy 6 hónap kell mire a visszaáll vagy beáll a vérzés.
2013. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huu, köszi a válaszokat! Hát ez nem vmi bíztató:(
2013. jún. 22. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1 hónappal műtét után jött meg. Picit bővebb volt, mint előtte, de nem vészesen bő. Viszont a hasam lényegesen kevésbé fájt, mint korábban. Azóta született már egy lányom, kb. 4 hónapos volt, amikor megjött először. Az első 3-4 alkalommal lényegesen bővebb volt, most az utolsó végre normál mennyiség. Viszont a hasam most már egyáltalán nem fáj.
2013. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!