Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ferjem nem normalisnak nevezet...

Ferjem nem normalisnak nevezett mert kitort belolem a zokogas. Mieet olyan nehez a ferfiaknak felfogni, hogy ez nehez?

Figyelt kérdés
3. babankat veszitettem el 2 napja. Meg a hasamban van, de mar nem el. Megkerdezte miert sirok. Vajon miert? Kitort belolem a zokogas es megmondtam neki, hogy azert mert egy halott baba van bennem. Erre a valasz, hogy nem vagyok normalis, meg hogy gondolhatnek masokra is. O ugyanugy elment tegnap a haverjaival, telefonon nevetgel veluk. De ha megemlitem neki, felhaborodva itthon marad.
2013. jún. 23. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Szia Kedves Kérdező!


Őszinte részvétem!


Hát nagy tapló a Férjed :(, én elgondolkodnék ezek után a kapcsolatotok megéri e neked!


Szia egy Anyuka

2013. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.nagyon sajnálom ami veled történt,őszinte részvétem.hány hetes terhes voltál?a férjed tényleg egy jó nagy tapló.
2013. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, van olyan ferfi, akinek a gyerek akkor gyerek, ha mar megszületett. Nem tudom mennyi idős volt a terhesseg es az előzőek, de ha kora terhesseg volt, akkor meg nehezebb neki felfogni.

OFF Elso, gondolod, hogy az "egy anyuka" aláírásod jol esik a kérdezőnek???

2013. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen ember egyébként a férjed, de ha az enyém tenne ilyet, nem lenne több próbálkozás babával. Szerintem próbáld meg neki elmondani, hogy mit érzel. Hátha megérti... Egy beszélgetést megér. Igazán megérdemelnél egy kis (inkább nagyon sok) együttérzést tőle. Főleg tőle.

Őszinte részvétem.

2013. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A minimum, hogy a párom megértést mutat az érzéseim iránt. Most a legfontosabb, hogy ezen túl legyél, de utána nézd meg alaposan kivel is élsz! Elhiszem, hogy nem mindenki szeret szembenézni a problémákkal és helyette inkább elfut, de ilyen érzéketlen embernek nem biztos, hogy szülnék gyereket a helyedben.
2013. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Ez nagy veszteseg, de fel a fejjel!!!! Hidd el nekem, hogy a férjedet is megérintette a dolog csak nem mutatja ki. Rengeteg férfi csak belül erez de nem mutatja ki az erzeseit. Illetve nem szeretne, hogy egy sirankozos ferfit lass ilyen helyzetben ez lehet csak rosszabb. Mindenesetre beszelj vele, hogy ö hogyan eli meg ezt a dolgot. Elnezest az ekezetekert! Legy erös, szep napot mindenkinek! 14/L
2013. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ez egy érzéketlen,tapló "férfi"..mi az,hogy miért sírsz?Atyavilág..


Részvétem!:(

2013. jún. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Részvétem!Én 1 babámat vesztettem el így 11.hetesen leállt a szíve.Mikor megtudtam hazamentem pityeregtem a párom vállán és ennyi.Annyira nem viselt meg azt hittem.Most várom a másodikat és teljesen kivagyok,annyira aggódom miatta,h minden rendben legyen.

De 3at elveszteni...csak egy magának való,önző ember nem képes ezt átérezni!

Nagyon sajnálom!

2013. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kérdező? Esetleg történt valami változás a férjeddel kapcsolatban?
2013. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Részvétem a baba miatt.. ÉS RÉSZVÉTEM AMIÉRT EKKORA BAROM FÉRJED VAN. Eléggé elgondolkoznék hogy érdemes-e vele maradni. Ne törődj bele ebbe, undorító az ilyen, legalábbis szerintem.
2013. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!