Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után kb mikor...

Missed ab műtét után kb mikor lehet érzeni az első peteérést? Én 2 hete vagyok túl a műtéten, már vagy 3-4 napja nem vérzek és olyan mintha érezném. Ez lehet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem missed volt 2 hete, és szerintem már az lehet, mert azt mondták, hogy a műtét napja a vérzés első napja és rá 2 hétre van normális esetben a peteérés.
2013. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, én is éreztem, meg is ijedtem, hogy valami gond volt a műtétnél, de a hét végén az orvosom megnyugtatott, hogy UH-on is látszik, hogy túl vagyok a peteérésen :)
2013. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem gyogyküretem volt rá 2hétre megijjedve mentem uhra hogy fáj a hasam,erre kiderült mindkét oldalt 18milis tüszö készült megérni.2nap mulva el is mult.én se gondoltam volna
2013. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!