Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi történhet ha nem vállalom...

Mi történhet ha nem vállalom a missed ab műtétet?

Figyelt kérdés
5 hetes terhességem nem fejlődött tovább, csak egy 7 mm-es petezsákom van és egy alig észlelhető szikhólyag... Nyilván az orvos a műtétet ajánlja, de ha én nem szeretném van rá esély, hogy felszívódik vagy vérzéssel távozik? Előbb utóbb a szervezetem lépne valahogy nem? És itt azért nem egy 10 hetes terhességről van szó ahol fertőzést kaphatnék tőle szerintem... Vélemények?
2013. júl. 7. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha kitisztítanak, hidd el. Pár perces műtét. Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Nem várnám meg, hogy felszívódik...
2013. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mensi szerint már hány hetesnek kellenne lenni?
2013. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
7!
2013. júl. 7. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:
ha szeretnél még gyereket, sokat kockáztat azzal, hogy nem hallgatsz az orvosra. ha ő a műtétet javasolja, én mennék. ha azt mondja, várhattok, akkor várnék csak.
2013. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még várnék legalább egy hetet, a szervezet meg tudja ezt oldani, lecsökken a hcg és újraindul a ciklus és magától is kitisztul a méh. Viszont találni kell egy olyan orvost, aki támogat ebben és uh-al követi a folyamatot ha van valami és utána is csinál kontroll uh-ot, hogy minden rendben van-e. Meg persze ha bármi rosszullét, láz lenne azonnal orvoshoz menni. Én nem vállaltam a műtétet, magától kitisztultam, a fejlődés leállta után 3 héttel. Utána is voltam kontrollon semmi gond nem lett és örülök, hogy nem engedtem, mert sokkal nyugodtabban várom most a babámat, hogy nem piszkálták a méhszájamat.
2013. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos,hogy az orvos műtétet fog javasolni,nekem sem kellet.
2013. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a műtétet javasolta, beleegyeztem, és utólag nagyon megbántam, hogy nem vártam vele. Lehet, hogy mindenképpen műtét lett volna a vége, ez sokszor elkerülhetetlen, de ha újra dönthetnék, várnék 1-2 hétet.
2013. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az 5. missed ab.-nál azt mondtam, nem akarok még egy műtétet, oldja meg a természet. Aha..éjjel mentő, tenyérnyi alvadt vérdarabok, mellette csordogáló vér, kaptam a kórházban egy adag morfinszármazékot intravénásan és villámgyorsan ébrenlét alatt kitisztítottak.

Utólag beláttam, hogy bármennyire szörnyű a tervezett missed ab.-ot befejező műtét, mégis ez a jobb megoldás.

2013. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, utolsó, hogy ezt leírtad. Kicsit jobban érzem magam. Utolsó előtti.
2013. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!