Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális, ha semmilyen fájdalm...

Normális, ha semmilyen fájdalmat nem érzek missed ab után?

Figyelt kérdés

A testi fájdalomra értem.

Tegnap volt a műtét, 8hetes terhes voltam.


2013. júl. 9. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem igen, nekem múlt héten volt, nekem sem fájt. Néha feszülést érzek. Másnap már alig vérzett. Neked?
2013. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem is már csak nagyon kevés vérzésem van.
2013. júl. 9. 12:08
 3/20 anonim ***** válasza:
És amúgy hogy érezed magad? Én eléggé magam alatt voltam, a kórházban is egész nap bőgtem. nekem is 8 hetes volt.
2013. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi testi fájdalmam, viszont a lelki fájdalmam szinte elviselhetetlen volt.
2013. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szia! nekem 14 hetesen vették el és a vérzés volt csak... se görcs se fájdalom se semmi... Amikor már fájt akkor derült ki hogy begyulladtam mert belül megalvadt a vér és újra műtöttek...
2013. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Lelkileg nagyon rosszul, egyfolytában sírógörcsök jönnek rám :'(
2013. júl. 9. 13:08
 7/20 anonim ***** válasza:

ez normális! Én még őrzöm a gyerekem uh képeit!

Nem lehet őket igazán elengedni, hiába voltak akármilyen kicsik!!


Valaki rám írt ettől a kérdéstől!


Neked is csak annyit tudok mondani, hogy ahhoz szerintem, hogy mihamarabb lelkileg is túl legyünk rajta bele kell fogni rögtön a következő "baba-projektbe". 2-3 hónap és hajrá (ha minden rendben van)! Mi most kezdjük ha megjön. De ahhoz, hogy az elvesztett gyerekemről a gondolataim elterelődjenek és valami pozitív váltsa fel az a következő várandósság lesz (elfelejteni akkor sem fogom és lelkiismeret furdalásom van ha ebbe belegondolok! Most ez lehet hü..én hangzik de tudom, hogy ő vigyázni fog ránk!!)

Nekem ő volt a lecke, hogy nem élek jól és ha így folytatok mindent meghalok (iszonyat nagy pofont kaptam az élettől)!

Mióta megvolt a műtét non-stop sport (hogy kikapcsoljon az agyam és ne a gyerekemen kattogjak, hogy miért veszítettem el, miért alakult a rendellenessége) és diéta és odafigyelés! És minden betegségem elmúlt másfél hónap alatt, el se hittem mikor a műtét utáni vérvételre mentem (1 hónappal utána van 1 kötelező vérvétel!)!

Én is tiltakoztam és mondtam, hogy soha többé terhesség! Második gyerekünk lett volna és a genetikus mondta nekem, hogy ha azt akarja, hogy megnyugodjon akkor mihamarabb lássam magát nagy hassal mert sikeres várandósság nélkül sosem lesz túl rajta! És igaza van!

2013. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Na jó, de mi a garancia, hogy a következő sikerül? Senki nem tudja garantálni. Én most azon kattogok, fizikailag lehet-e következő, egyáltalán összejön-e, vagy kontrollon nem mondja-e a doki, hogy vége... Utána meg majd azon fogok, hogy nem megy-e el ő is. Utána meg azon, nem lesz-e beteg. Ezek mindig ilyen következő leküzdendő dolgok lesznek, nem tudom elképzelni, hogy boldog, felszabadult kismama legyek - végig fogom görcsölni az egészet, pedig tudom, hogy nem jó. De ezek után?

1.

2013. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mikor akarok majd újra próbálkozni, de úgy érzem nekem sok idő kellesz ahhoz, hogy újra merjem vállalni.


Egyébként sportolni mikor lehet elkezdeni? Mert én is erre akarom irányítani a figyelmem.

2013. júl. 9. 16:48
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy 6 hét múlva lehet sportolni.

Amúgy 2 napig én is azt gondoltam, hogy nagyon soká fogok újra próbálkozni, de engem is meglepett, de azóta az van bennem, hogy szeretnék minél előbb terhes lenni újra. De persze azt sem lehet azonnal, 1-6 hónap között itt már mindent olvastam, de majd megkérdezem a dokit. 3 hónapot láttam legtöbbször, de annyira hosszú időnek tűnik...

Első lett volna? Nekem igen. :(

1.

2013. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!