Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez már menstruáció lehet?

Ez már menstruáció lehet?

Figyelt kérdés
Júni 13-án volt a műtét, tegnap elkezdtem vérezni, de nem erősen, csak kicsit.
2013. júl. 10. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, időpontra is stimmel, szerintem menstruáció. Új ciklusod kezdődött.

Nekem az első mensinél első nap csak kevés vérzés volt, utána viszont jól beindult, 6 napig tartott.

2013. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már biztosan!


nekem május 6-án volt 17-én újra műtöttek akkor egy csepp vér se jött műtét utáni másnap már, de rá 3 napra viszont igen...

2013. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen!
2013. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az időpontok stimmelnek, szépen megjött a műtét után. Nekem május 15-én volt vetélésem, június 16-án meg is jött (32 napos ciklusaim vannak). Nekem mondjuk rendes vérzésem volt, amolyan megszokott, de gondolom ezek a dolgok tök egyénfüggők és lehet, hogy mivel művi beavatkozás történt, a tested kicsit másképp reagál. Új hónap, és ezzel új remény! ;)
2013. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Hát akkor igen ha nem áll ki semmi kés,balta a fejedből:DD
2013. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy, hogy egy vetélés utáni műtétből viccet csinálsz, anyád is jobban járt volna, ha inkább ő esik át ezen, nem én. Szép napot! :-)
2013. júl. 31. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!