Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után hány hét...

Missed ab műtét után hány hét táppénzre mentetek? Meddig pihentetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Utána 6 munkanap.
2013. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te?
2013. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 nap pihenes
2013. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem pénteki napon volt a műtét,következő héten csütörtökön már mentem éjszakába dolgozni( szülésznőként dolgozom),tehát 6 napot voltam szabin,nem mentem táppénzre.
2013. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Május 6-én volt a műtét, június 1-jén mentem dolgozni. De nekem ebben szabi is volt, ugyanis május 22én volt az esküvőnk. Azóta már eltelt 3 év és van egy gyönyörűséges 2 évesem. :)
2013. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hétre írtak ki a nőgyógyászaton, 1 hétre a háziorvosom!Engem rettenetesen megviselt lelkileg, a második babát vesztettük akkor el egymás után!
2013. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hét tp-em volt utána! Kellett is,mert csak arra tudtam gondolni,hogy már nincs velünk a pici. :( Utána sem volt jobb,de jó volt lekötni magam a munkával,mégha néha nem is sikerült tökéletesen!
2013. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!