Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni kontrollvizsgá...

Missed ab utáni kontrollvizsgálaton milyen vizsgálat van? Csak uh?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt uh, csak sima vizsgálat.
2013. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt uh,csak kézzel vizsgált meg orvos,hogy méhszáj rendben van,plussz beszélgetés,hogy volt-e mensi,milyen volt,mivel védekezzünk,ne hibáztassam magam... stb.
2013. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az enyém mindig uh-t csinál, azért gondoltam.

De nem akarok beszélgeni. Nekem egy dolgot mondjon, hogy lehet kivédeni legközelebb... :(

2013. júl. 12. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom! :(((

Mikor velem történt ez, 6 hetes babánál rám bízta az orvos, akarok- e kaparást( de utálom ezt a szót!!),vagy várjunk. Én nem akartam. Megvártuk, míg spontán elindul a vetélés. Kb. 2 hét múlva zajlott le magától, ezután nekem csak uh. vizsgálatom volt, kettő is.

Egy akkor, mikor már nem volt vérzés, a másik pedig egy hét múlva, hogy biztos legen, hogy minden kitisztult. Szerencsére magától megoldódott a dolog. Dokim azt mondta 3 hónapnál többet fölösleges várni a következő babával. A 4.-en sikerült is, most meg itt ütögeti a billentyűzetet a kis 8 hónapos imposztor!! :)

Olyat sajnos nem tud mondani, hogy legközelebb tuti nem lesz baj.. Nekem két egészséges kisfiú után történt, aztán szerencsére jött még egy egészséges kisfiú :)

Nálatok is így lesz..

2013. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, utolsó. Köszi a kedves szavakat és gratulálok!
2013. júl. 17. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!