Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Holnap lesz missed ab műtétem!...

Holnap lesz missed ab műtétem! Sokat hallottam olyanról, hogy úgy kezelik az ilyen nőket mint a sima abortuszosokat, ti mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Félek, hogy azt hiszik majd, hogy el akarom vetetni a babát, félek a bánásmódtól, nagyon félek és szomorú vagyok, nincs kedvem még magyarázkodni is, hogy én akartam ezt a babát! :(
2013. júl. 16. 08:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyébként az abortuszosokkal se kéne bunkón bánni, de amikor én elvetéltem, megkülönböztettek minket az abortuszosoktól.
2013. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én feküdtem párnapot kórházban, és még az abortuszosokkal sem voltak bunkók. Semmi ilyesmit nem tapasztaltam, hogy missed ab mtéteseket lekezelték volna, vagy beszóltak volna, vagy bármilyen megkülönböztetés érte volna őket. Nekem két sógornőm is át esett ilyen műtéten, és ők sem panaszkodtak. Ez valóban egy abortusz, még akkor is ha szükséges abortusz, az eljárás ugyan az. (természetesen a kettő között csak az eljárás azonos a többi mind mind 2 külön dolog) Ne aggódj senki nem fog elítélni, lenézni, amúgy sincs senkinek semmi köze hozzá, hogy te miért mész műtétre, aki meg megkérdezi (pl. szobatárs) annak meg úgy is elmondod miért jártál így. Ne aggódj semmi atrocitás nem fog érni téged emiatt. Napi 2-7 ilyen eset van kórházanként naponta.
2013. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Kétszer voltam ilyen helyzetben, az egészségügyi személyzettel nem volt gond, nem voltak bunkók, de arra készülj fel, hogy egy helyen leszel, akár egy kórteremben azokkal, akik abortuszra várnak.

Nekem fizikailag nem volt különösebben fájdalmas, lelkileg volt rossz és ehhez jött még pl., hogy amíg tágításra vártam, ott ültem a padon a vihogó kis tinik és cigánylányok között, akik azt beszélték, hogy hétvégén mennek is bulizni, röhögtek, viccelődtek. Na, ez volt a sz@r.

2013. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem 3-as, ez borzasztó lehetett.:(

Nálam 9 hetesen már nem volt szívhang, ráírták a papíromra, hogy missed ab, délután pedig elkezdtem görcsölni és vérezni. A kórházban nagyon rendesek voltak, de lelkileg iszonyú volt.:( Végig attól rettegtem, hogy beraknak terhesek közé, de végül nyugis éjszaka volt, egyedül voltam az őrzőben végig, ami ritkaságnak számít. Abortuszosokkal szerencsére nem találkoztam. Másnap reggel hazaengedtek, de a lelki részén a mai napig nem tettem túl magam.:(

Nagyon sajnálom Kérdező!:(

Együttérzek a többiekkel is.:(

2013. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkodj ezen. Valószínűleg helye és embere válogatja. Nekik ez egy rutin beavatkozás, neked meg az életed. Ott van a papírodon, az információ. Bízz benne, hogy normális, humánus társasággal találkozol. Erősítsd meg a lelked. Gondolj arra hogy ezen túl leszel, és pozitívan várd a következő babát. Ő majd feledteti veled ezt a szomorú történést.
2013. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a Bajcsyban voltam missed ab-on, ott sem tapasztaltam különbséget a bánásmódban. Mindenkivel kedvesek, aranyosak voltak.

Mondjuk nekem fogadott dokim csinálta, akinél szültem 2,5 éve is, a szülésznőmmel is talákoztam, más meg nem érdekelt.

Engem is az idegesített jobban, hogy mellettem a kiscsaj még viccelődött is azzal, hogy milyen lehet a babának az abortusz. (ő sima ab.-on volt) Gyűlöltem!

Na, 1 eset volt, ami dühített: még a főkapunál be kell jelentkeznie minden betegnek, aki a kórházba bárhova is megy. Ott a kiscsaj, aki bevitt a gépbe, hangosan, 2x is visszakérdezett, hogy "terhességmegszakítás???" Kicsit a hangsúlya is olyan volt, hogy.... De annyira kész voltam, hogy inkább nem szóltam semmit, hagytam az egészet, meg hát nem fogok a hátam mögötti 20 ember előtt elkezdeni magyarázkodni, hogy hát meghalt a babám és azért lesz megszakításom...Csak annyit mondtam, hogy igen, ott is van a papíron! Ő láthatta hogy miért vagyok ott, csak olyan sík hülye volt, hogy nem olvasott, csak muszáj volt elkérnie az orvos által kiállított igazolást is. Arról nem is beszélve, hogy ha nem tudja miért vagyok ott pontosan, akkor nem kérdez hangosan ilyet egy csomó ember előtt, mert elég paraszt dolog...

Na szóval ennyi, ez rossz volt, de tényleg mások véleménye nem érdekelt leginkább. Alap helyzetben pedig visszaszólongatós vagyok, meg pofázós, de akkor...

Sajnálom, hogy át kell élned:(

2013. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen barmoknak vissza kell pofázni. Még a simásokkal se kéne bunkón viselkedni. Ha sima ab-m lenne, és valaki bunkó lenne, tuti beszólnék, hogy én legalább nem leszek kövér zsírpárna, mint maga (sok nővér kövér). Meg talán bármilyen ab esetén is. Nem bírom a szemtelenséget.
2013. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

6-os: ilyeneknek igenis vissza kéne szólni. Jól odamondani, hogy igen, mivel meghalt a gyerekem, kislány.

Annyi bunkó állat van, hogy az elképesztő.

2013. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én voltam benn, ott elkülönítették a missed ab. és a sima abortuszosokat. Én méhen kívüli terhesség miatt feküdtem benn, elég sokáig, közben kaptam pár szobatársat, akinek elhalt a babája és azért kellett a műtét.

Az abortuszosokkal sem bántak bunkón, inkább amolyan "futószalagosan". A miss. ab.-on átesőket sokszor vigasztalták, kedvesebbek voltak velük, főleg azokkal, akiken látták, hogy lelkileg mennyire paffra kerültek.

2013. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Összességében ha egy egészségügyis nem érzékeli hogy mi a különbség egy magzatelhajtás és egy magzatelhalás miatt végzendő egészségügyi küret között, akkor régen rossz mindenkinek. Sajnos mindenütt vannak olyanok, akik nem valók a szakmájukba.
2013. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!