Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után meddig és...

Missed ab után meddig és mennyire véreztetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:

A lényeget kihagytam: műtét után.

És ha lehet még egy kérdés: kaptatok bármilyen gyógyszert? Én nem.

2013. júl. 16. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni. Mivel ez egy műtét, gyakran előfordul, hogy nem addig tart a vérzés, amíg egy menses tartana, hanem tovább, és erősebb is. Mivel a körülményeket nem ismerem, én azt mondanám, hogy beszélj a nőgyógyászoddal. Egy ismerősömnek, ha jól tudom, két hétig volt vérzése, de hogy milyen erősségű és intenzitású, azt nem firtattuk. Mivel azonban ez nem játék, kell hozzá az orvosi szakértelem. Jobb, ha ezt telefonon tőle kérdezed meg. (Az se jó, hogyha túl hosszan vérzel, de ez evidens.)
2013. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem a túl kevés aggaszt. Másnap már alig volt, aztán semmi, néha kis barnázás.
2013. júl. 16. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél majdnem két hétig véreztem nagyon, a másodiknál egy-két nap után elmúlt és alig volt valami.
2013. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és méhösszehúzó cseppeket kaptam az elsőnél-a másodiknál nem.
2013. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn volt a műtétem, és már szinte nem is vérzek, tegnap is csak ici-pici volt. A műtét napján véreztem többet, de az is egy betétnyire való volt, tehát jóval kevesebb, mint egy normális menstruáció. Nekem már ez a 3. műtétem, de mind ilyen volt.
2013. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ti is így jártatok, szerintem szörnyű...

Nem tudom, többet hogy lehet kibírni...

2013. júl. 17. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag majdnem egy hónapig. Mikor végre elmúlt, megjött a mensesem, úgyhogy jó sok betétet el kellett használnom.
2013. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!