Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt olyan aki Missed Ab után...

Kriszta0930 kérdése:

Volt olyan aki Missed Ab után 1 menstruációt követően teherbe esett?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt,nem lett baja a babának?
2013. júl. 25. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt mikor en is kiirtam egy ilyet 20 valaszbol durvan csak 1 valaszolo irta... Elveszitette a babat azt mondta...


Nekem 3 menstruaciot mondott a doki, pedig nagy terhessegem volt amit fejlodesi rendellenesseg miatt kellett megszakitani 14 hetesen.

Majus 6.an mutottek aztan 11.en ujra mert folyamatosan vereztem es a mehemben rengeteg alvadek volt ami miatt mindenem begyulladt.

A masodik mutet utan 1 percet se vereztem de ra 3 napra meg igen az volt az elso menstruacio amiben homerozessel lattam hogy ovu is volt. Ez az elso probalkozos honapunk.


Kitartast es azt a 3 menstruaciot vard meg! Elhiszem hogy szeretned a babat, de ha nem akarsz meg egy ilyen fajdalmat atelni akkor legy turelmes!

2013. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem akarok felelőtlenségre bíztatni, csak elmesélem a mi történetünket.

Műtét után (kb. 9 hetes magzat ment el) 3 héttel megfogant a babánk, aki most két hónapos múlt, egészséges, gyönyörű.:)

Előtte végiggondoltam a következőket:

Ha beteg volt a magzat, s azért ment el, akkor nincs miért félni, várni. Ha velem volt baj, egy gyulladás, hormonhiány, akkor ha nem kezelik ki, később is meg fog történni, bármennyit várnék is. Mivel a vetélés okát nem tudták megmondani, így elmentem orvoshoz, kaptam gyulladáscsökkentőt, valamint Utrogestant, s ezzel a babával nem volt gond. Emellé azt olvastam, hogy elavult nézet a várakozás, mert a műtét után könnyebb teherbe esni, s erősebb is lesz a terhesség.

Nem tudom, kinek van igaza, de nekünk jól alakult.

2013. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mi az a missed ab. Nekem 7 hetesen ment el, de csak petzsák volt. Műszeresen fejezték be. Egyszer megjött és köv. hónapban terhes maradtam. (Szerintem valamiért ilyenkor könnyebb lehet a teherbe esés, mert nem egy ilyet hallottam.) Vetélés okát nem tudták. Csináltak utána hormonvizsgálatot és terheléses cukrot, azok jók lettek. Kaptam utrogoestant megerősítésként. Egészséges majd 4 kilós babát szültem, most 16 hónapos.
2013. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem, mi van, ha azonnal teherbe esek, azt mondta a doki, hogy akkor örülünk, de lelki okok miatt javasol 2-3 hónap kihagyást. Rákérdeztem, hogy ha becsúszna a baba, nagyobb lenne-e a vetélés valószínűsége, mint egyébként, és határozott nemmel válaszolt. Persze ha valami hormongond vagy hasonló van, akkor elmehet újra, de az nem az előző vetélés miatt lesz.


Én még nem döntöttem, mennyit várjunk, mert egyik nap azonnal szeretném, másik nap meg még sokáig nem, mert szörnyű volt.

2013. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!