Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van valaki, aki missed ab....

Van valaki, aki missed ab. után teherbe esett egyből?

Figyelt kérdés
Mikor van peteérés missed ab.után?Mi a tapasztalat?Honnan számoljam kb. a heteket?A teszt miatt kérdezem...mikor érdemes csinálnom?

2013. júl. 26. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem erdemes probalkozni, mert a meh nyalkahartyaja vekonyabb a mutet utan, igy ha letre is jon a terhesseg, nem tud megkapaszkodni a babu. En nem kockaztatnek egy ujabb veteles elkerulese miatt.
2013. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megszakítással védekeztünk,nem próbálkozunk...De benne van a pakliban.Egyébként az orvosom azt mondta,hogy nem KELL várnunk,ránk bízza a dolgot,akkor tervezzünk újra babát,amikor lelkileg készen állok rá!Azért köszi a választ!
2013. júl. 26. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno november 12-én volt egy műszeres befejezés. Decemberben meg jött de januárban már nem. Teljesen egészséges babám született.
2013. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Műtét után 3 héttel fogant a kicsink. Egészséges, csodaszép. Nemrég múlt 2 hónapos.:)
2013. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket érdemes elolvasni a témában:

[link]


Előző válaszoló voltam.

2013. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kriszta0930 válasza:
Szia.Nekem most volt 21.-én sajnos missed ab-om 9hetesen nem volt szívhang!Én pl úgy tervezem,hogy megvárom az első mensit ami állítólag 4-6hét mire megjön,aztán visszamegyek kontrollra és ha minden oké akkor mi is újra próbálkozunk,mert én úgy érzem,csak egy újabb terhesség lesz a vigaszom,mert nagyon vártuk ezt a kis angyalkánkat!Sok sikert Neked a babához!! :)
2013. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.3-as 4-es válaszolóknak szívből gratulálok,és a 4-es válaszolónak külön köszönet!!! :)Most volt 5 hete a műtét,és ma már reggel hányinger,cicifeszülés,pisilési inger napok óta,és fáj a derekam is...Nagyon kíváncsi vagyok már,de még nem merek tesztet venni!
2013. júl. 26. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan rákérdeztem a dokinál, hogy mi van, ha azonnal teherbe esek, azt mondta, hogy nem nagyobb a vetélés kockázata, mint egyébként. De lelki okok miatt nem javasolja, inkább várjunk 2-3 hónapot.

Nekem 4-6 hetet mondott, hogy meg fog jönni.

2013. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kriszta0930 válasza:
De jó,remélem sikerült neked a baba újra!! :) Majd írd meg ha teszteltél,hogy mi lett az eredmény! :) Sok sikert!!!! ;)
2013. júl. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem aprilis 19-en volt missed abom, ra 6 hetre megjott eloszor majus 30-an eleg erosen es 12 napig tartott, viszont utana mar nem :)

Eddig minden rendben, remelem igy is marad. Ma vagyok 8+2 hetes.

Szurkolok neked es mindenki masnak aki probalkozik, nekem az egyik orvos fel evet mondott, a masik orvos 3 honapot, a neten pedig sok orvos irja az elso ciklust. Mi megvartuk az elsot de itt az oldalon nagyon sok olyat olvastam hogy mutet utan mar 1.5 hettel vagy 3 hettel teherbe estek es mar a terhesseg vegen jarnak.

Sok sikert csajok! :)

2013. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!