Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Erős vérzés, derékfájdalom,...

Erős vérzés, derékfájdalom, szürkés színű anyag a betétemen a kezdődő vetélést jelzi?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem! Menzesz előtt pár nappal szúrt a bal petefészkem, hőemelkedésem volt, azt gondoltam, lehet beágyazódás...a mensit tegnapra nem vártam, és fura módon tegnap egész nap barnáztam, amit soha nem szoktam mensi előtt(kevés is volt, és szakaszosan jelentkezett). Ma megjött, viszont nagyon görcsöltem, fájt a derekam és a fenekem pár pillanatig (ami szintén nem fordult még elő velem). Elég erősen véreztem egész nap, végülis elkönyveltem egy erősebb első napnak. Most, hogy a betétemet néztem, nemcsak élénkpiros vér volt rajta, hanem egy nagy barnás-szürkés folt is. Orvost nem hívtam, mert el is küldene a fenébe...legalábbis szerintem. Kérlek válaszoljatok, szerintetek csak túlreagálom a dolgot? 22/N

2013. júl. 29. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez a szürkés valami ez nem normális. Menj dokihoz! Nem fog elküldeni.
2013. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én inkább valami bakteriális fertőzésre gondolnék.

Ha holnap is erős a vérzés, én tuti elmennék dokihoz.

2013. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csináltál tesztet? Mert simán lehet, hogy ez valami fertőzés. Strandon, idegen wc-n simán össze lehet szedni bármit, ráadásul ez a meleg is kedvez minden fertőzésnek.

Menj el mindenképpen nőgyógyászhoz, mert ha ez eddig nem volt, akkor nem egyértelműen normális jelenség. (Pláne a szürkés folyás...)

2013. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazságszerint ígyis úgyis elakartam menni nőgyógyászhoz, mert fogigátlót szeretnék íratni, szóval, amint elmúlik, már keresek is egy jó magándokit:)
2013. júl. 29. 22:57
 5/12 anonim ***** válasza:
? De most akkor te terhes voltál???? volt pozitív teszted?
2013. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A terhesség gyanúja merült fel bennem, tesztet nem csináltam a nemvárt előtt, csak mivel furán jött meg, lehet lett volna baba, csak nem tapadt meg rendesen. De ez csak egy feltételezés volt, uncsitesóm nemrég szült gyereket, és mensi előtt hasonló tüneteim voltak, mint neki anno. Nyugodt így sem vagyok, a bal petefészkem borzasztóan szúr...
2013. júl. 30. 00:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos fogja neked megmondani, senki más. Szerintem mindenképpen fordulj dokihoz mielőbb, mert ha esetleg vetélés volt, akkor meg kell vizsgálnia, hogy kiürült-e a szervezet kellőképpen. Igaz, ha vetéltél is, elég fiatal volt a terhesség, de azért a gyulladásveszély stb. fennállhat beágyazódott embrió elveszítése esetén. Mielőbb keresd fel a dokidat!
2013. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt sajnos nincs dokim, csak otthon (200 km-re), max ügyeletre tudnék bemenni, csak ott meg sejtitek, hogy bánnak az emberrel...ha ma délután is tart a görcs, meg a szúrkálás, felhívom az ügyeletes nőgyógyászt, az elmondottak alapján eldönti majd, hogy be kell-e mennem...
2013. júl. 30. 09:53
 9/12 anonim ***** válasza:

mindenképpen menj orvoshoz, ezzel ne várj, pl. lehet méhenkívüli is, ami nagyon veszélyes, de lehet kisebb a baj, vagy nincs is.

én többször voltam ügyeleten itt+ott, teljesen normálisak voltak velem

2013. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs nőgyógyászati szakrendelés????? Vagy milyen ügyelet?? Szülészeti??
2013. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!